Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

żużel

Faworyt może być tylko jeden. Stal Gorzów jedzie o podtrzymanie zwycięskiej passy

2024-06-14 13:38

Przed żużlowcami ebut.pl Stali Gorzów kolejny mecz w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Będzie to zaległe spotkanie siódmej kolejki. Stal zmierzy się na własnym terenie z Fogo Unią Leszno. Faworyt jest tylko jeden i jest nim gorzowski zespół.

Gorzowianie przystępują do tego spotkania po niespodziewanym zwycięstwie w Toruniu, gdzie wygrali 50:40. W meczu z leszczynianami są zdecydowanymi faworytami. Fogo Unia, to obecnie czerwona latarnia PGE Ekstraligi, a do Gorzowa przyjeżdżają bez swojego lidera, Janusza Kołodzieja.

Co prawda podopieczni Rafała Okoniewskiego zaskczyli w zeszłym tygodniu w Częstochowie, gdzie wywieźli nieoczekiwanie 43 punkty, ale w Gorzowie już tak łatwo nie będzie. Gorzowianie w tym sezonie na własnym torze nie przegrali i pewnie jadą do fazy play-off. Zgoła odmienne nastroje są natomiast w Lesznie.

Stal Gorzów – Unia Leszno. Awizowane składy

Poniżej prezentujemy awizowane składy na to spotkanie.

  • STAL: 9. Martin Vaculik, 10. Szymon Woźniak, 11. Oskar Fajfer, 12. Jakub Miskowiak, 13. Anders Thomsen, 14. Oskar Paluch, 15. Jakub Stojanowski, 16. -. Trener: Stanisław Chomski.
  • UNIA: 1. Bartosz Smektała, 2. Andrzej Lebiediew, 3. Benjamin Cook, 4. Keynan Rew, 5. Grzegorz Zengota, 6. Hubert Jabłoński, 7. Antoni Mencel, 8. -. Trener: Rafał Okoniewski.

Czy wiesz, który zawodnik wygrywał żużlowe Grand Prix w Gorzowie w ostatnich latach?

Pytanie 1 z 11
Kto wygrał pierwsze Grand Prix w Gorzowie w 2011 roku?

Stal Gorzów - GKM Grudziądz. Kibice przez ponad 5 godzin byli uwięzieni na stadionie, a mecz się nie odbył!

Stal Gorzów – Unia Leszno. Transmisja TV, stream online

Mecz będzie transmitowany na antenie Eleven Sports. Jeśli chodzi o streaming, to mecz będzie można obejrzeć w aplikacji Canal+Online. Początek meczu o 19:30, zaś studio rozpocznie się 30 min wcześniej.

Gdzie kupić bilety na mecz Stali Gorzów z Unią Leszno 2024?

Wejściówki na to spotkanie są cały czas dostępne na oficjalnej stronie Stali Gorzów. Najtańsze bilety zaczynają się już od 15 złotych! 

POLSCY ŻUŻLOWCY PO GRAND PRIX. SZYMON WOŹNIAK I DOMINIK KUBERA SZCZERZE O BŁĘDACH
Sonda
Czy zaskoczyła cię wysoka porażka Stali Gorzów?