Przymrozek

i

Autor: Pixabay Przymrozki na Warmii i Mazurach.

POGODA

Fala ochłodzenia nadciąga do Gorzowa! Kiedy pierwsze przymrozki? Znamy datę!

2023-11-13 9:18

Sprawdziliśmy prognozę pogody na zbliżający się tydzień w Gorzowie! Czy jesienne temperatury pojawią się niebawem w naszym mieście? Ile stopni na termometrach możemy się spodziewać? Kiedy pierwsze przymrozki? O tym poniżej!

Prognoza pogody Gorzów Wielkopolski

Początek listopada przywita nas istnie wiosennymi temperaturami. Cieplejsze kurtki zostawmy jeszcze na domowych wieszakach, bo wciąż ciepłe powietrze utrzyma się jeszcze przez jakiś czas. Pierwsze przymrozki mają pojawić się w nocy z czwartku na piątek!

Pogoda Gorzów Wielkopolski. Prognoza pogody na najbliższy tydzień w Gorzowie

  • Wtorek (14 listopada): 8 stopni i deszcz, ale głównie pod wieczór i w nocy;
  • Środa (15 listopada): 9 stopni na termometrach i zachmurzone niebo przez niemal cały dzień. Miejscami może przebijać się słońce;
  • Czwartek (16 listopada): 8 stopni Celsjusza. Padający deszcz na początku dnia. Później ma być już tylko pochmurnie;
  • Piątek (17 listopada): Noc z czwartku na piątek bardzo zimna, bo pojawią się pierwsze przymrozki! -1 na termometrach, a to oznacza, że zaczniemy sezon na skrobranie szyb w swoich autach! W dzień 6 stopni i gdzieniegdzie pojawi się słońce;
  • Sobota (18 listopada): Kolejny przymrozek w nocy i 5 stopni w dzień. Tego dnia zdecydowanie najwięcej słońca na przestrzeni całego tygodnia!
  • Niedziela (19 listopada): To będzie zdecydowanie najcieplejszy dzień tego tygodnia, ale zarazem bardzo ulewny. Deszcz nie ominie Gorzów!
Mimo złej pogody turyści ciągle odwiedzają Bieszczady
Sonda
Pogoda długoterminowa - czy wierzysz w jej skuteczność?