Bartek Zmarzlik i radio eska

i

Autor: materiały prasowe Radio ESKA i Bartek Zmarzlik grają w jednej drużynie.

ESKA i żużlowy Mistrz Świata grają w jednej drużynie!

2020-05-15 19:11

Bartek Zmarzlik, lider gorzowskiej Stali poinformował na swoim profilu, że Radio ESKA zostało partnerem radiowym jego teamu. ESKA będzie wspierać naszego mistrza. Postaramy się opowiadac Wam o tym co słychać u jednego z najlepszych żużlowców na świecie. Bartek Zmarzlik jest m.in. członkiem prestiżowego ORLEN Teamu, który tworzy m.in. z Robertem Kubicą.

Bartosz Zmarzlik jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym żużlowcem w Polsce. Na jego popularność wpłynął m.in. tytuł indywidualnego mistrza świata, który wywalczył w ubiegłym roku.

Ten sukces docenili także kibice z całego kraju, którzy właśnie Zmarzlika wybrali w prestiżowym Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na najlepszego Sportowca Polski 2019 roku. 25-latek w pokonanym polu zostawił m.in. piłkarza - Roberta Lewandowskiego.

Zmarzlik swoje pierwsze kroki stawiał na minitorze reprezentując klub z Wawrowa. Do dorosłego speedwaya trafił w 2010 roku. Rok później zadebiutował w rozgrywkach ligowych.

Bartosz Zmarzlik

i

Autor: PAWEŁ JASKÓŁKA/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik

Żużlowiec od początku swojej kariery reprezentuje barwy Stali Gorzów. Wraz z drużyną dwa razy - 2 2014 i 2016 sięgnął po Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Zmarzlik posiada liczne tytuły - m.in. trzy medale indywidualnych mistrzostw świata - złoto, srebro i brąz. Był też najlepszym juniorem w Polsce i na świecie. Do kompletu brakuje mu tylko... tytułu indywidualnego mistrzostwa Polski.

Lider gorzowskiego zespołu nie może doczekać się rozpoczęcia nowego sezonu. Wprawdzie to będzie nieco inny żużel - bez kibiców na stadionach - ale możemy być pewni, że Bartek Zmarzlik na torze da z siebie wszystko.