kierowca gorzów

i

Autor: Materiały KMP Gorzów

Dziwna jazda i dziwne tłumaczenie kierowcy w centrum Gorzowa

2023-01-31 12:37

Wykonywał dziwne manewry autem w centrum Gorzowa - tłumaczenie było jeszcze dziwniejsze. Policjanci nie mieli zastrzeżeń jedynie do trzeźwości 44-letniego kierowcy. Zrezygnowali z mandatu, skierowali sprawę do sądu. Zajście miało miejsce w niedzielę (29.01) na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Chrobrego.

Po godzinie 13 operator monitoringu wychwycił dziwną jazdę kierowcy osobowej mazdy. Mężczyzna najpierw pomylił kierunki i wjechał na torowisko, a gdy doszło do konfrontacji z tramwajem, zaczął wycofywać na chodnik i pas zieleni, przy okazji omijając zbliżające się auto.

Chciał z nim porozmawiać przechodzień, ale kierowca spanikował i odjechał. Z trudem zaparkował kilkadziesiąt metrów dalej, cofając na ruchliwej ulicy. Tam podjechali do niego policjanci. 44-latek tłumaczył, że... bolą go oczy i nic nie widzi.

Agresywny kierowca tira

Po kontroli okazało się, że kierowca jest co prawda trzeźwy, ale nie posiada prawa jazdy, w dodatku samochód nie był ubezpieczony. Pojazd został odholowany, a 44-latek czeka teraz na karę od sądu.

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę C. Wiesz coś o nich?

Pytanie 1 z 10
Popularny na polskich drogach Opel Corsa jest produkowany od 1982 r. Która generacja tego modelu jest obecnie w sprzedaży?