Przemysław Pawlicki - żużlowiec Falubazu Zielona Góra

i

Autor: facebook.com/przemo.pawlicki59

ŻUŻEL

Dwóch zawodników Falubazu w stawce Memoriału Edwarda Jancarza. Poznaliśmy kolejne nazwiska!

2024-02-05 15:27

Ebut.pl Stal Gorzów odsłoniła w ostatnich dniach kolejne dwa nazwiska, które wystąpią w Memoriale Edwarda Jancarza już 30 marca. To bracia Pawliccy, którzy doskonale znają gorzowski obiekt.

Obaj są także w tym sezonie zawodnikami Enea Falubazu Zielona Góra, czyli rywala zza miedzy ebut.pl Stali Gorzów. To tylko dodaje "pikanterii" do stawki prestiżowego turnieju.

Kto będzie następny? Cały czas czekamy na ogłoszenie gorzowskich zawodników, ale znając realia, o nich dowiemy się dopiero na samym końcu. Przypomnijmy, że na razie w stawce Memoriału jest czterech zawodników. Oprócz wspomnianych wcześniej braciach Pawlickich, jest także Patryk Dudek oraz Mikkel Michelsen.

Wystrzałowe zdjęcia nowej podprowadzającej Stali Gorzów. Co powiedziała o sobie Martyna Karpińska?

Wszyscy czekają na jedno nazwisko

Zdecydowanie najgorętszym nazwiskiem w stawce Memoriału Edwarda Jancarza będzie Bartosz Zmarzlik. O jego uczestnictwie w tym prestiżowym turnieju mówi się od dawna, ale wciąż nie został on oficjalnie ogłoszony. Kto wie, być może gorzowska Stal poinformuje o tym już w przyszłym tygodniu, gdzie poznamy kolejne dwa nazwiska w turnieju.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Wybierzesz się na Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie?