remont dróg

Duże zmiany na rondzie przy Słowiańskiej! Wkrótce reorganizacja ruchu. Co się zmieni?

2023-11-24 11:26

Cały czas trwają prace na nowo powstającym rondzie przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. W tej chwili trwa wylewanie pierwszej warstwy asfaltu. Ten ruch pozwoli przyspieszyć pracę i zmienić ich obszar. To będzie wiązać się z kolejną reorganizacją ruchu w tym miejscu.

Rondo przy Słowiańskiej zmienia się bardzo szybko. Od strony ul. Fredry w ostatnich dniach były wylewane pierwsze warstwy asfaltu. Teraz firma Eurovia będzie się skupiać na drugiej stronie skrzyżowania.

Na powstającym rondzie, od strony ul. Fredry, wykonawca zadania - Firma Eurovia, realizuje prace związane z układaniem pierwszych warstw bitumicznych nowej nawierzchni. Realizacja tego zakresu, pozwoli w niedługim czasie na rozpoczęcie budowy drugiej części ronda, od strony Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego „Słowianka”. Wówczas konieczne stanie się, wprowadzenie nowej tymczasowej organizacji ruchu, o czym będziemy informować – informuje Ewa Iwańska z Gorzowskich Inwestycji Miejskich.

W najbliższych dniach, zwłaszcza kierowców, czeka reorganizacja ruchu właśnie w tym miejscu. Uważnie zatem spoglądajcie na znaki!

Absurd drogowy na nowo powstałym rondzie w Gorzowie. Kierowca dwukrotnie wjechał pod prąd!
Sonda
Czy denerwują Cię korki w Gorzowie?