Duża rodzina

i

Autor: fot. skrin @mtpromiselandfarm/www,instagram.com

RODZINA

Duchowny ma z nią 12 dzieci. Urodziła w tym samym czasie co córka

2024-06-10 10:57

Ta rodzina ze Stanów Zjednoczonych z pewnością nie może narzekać na nudę. Carly i Dawvid Bojczuk z Georgii mają aż dwanaścioro dzieci! Co ciekawe, ostatnie z nich przyszło na świat w tym samym roku, w którym urodził się ich pierwszy wnuk. Jak żyje tak duża rodzina?

Nie spodziewali się, że będą mieli tak dużą rodzinę

Carly i David Bojczuk są małżeństwem już od 25 lat. Jak przyznają: nigdy nie myśleli, że przyjdzie im wychowywać aż 12 dzieci, jednak z pokorą i wdzięcznością przyjmują to, co przyniósł im los. Ojciec, głowa domu, jest pastorem, dlatego wszyscy w rodzinie są bardzo religijni: co niedzielę uczestniczą we mszy świętej i wspólnie się modlą.

Mój mąż i ja nie uwierzylibyśmy, gdybyście powiedzieli nam kiedyś, że będziemy mieć 12 dzieci. Nie planowaliśmy mieć 12 dzieci ani nawet dużej rodziny, ale jestem dozgonnie wdzięczna, że nasza podróż, która była nieco wyboista i trudna, poprowadziła nas tą ścieżką. Wiemy, że Biblia mówi, że dzieci są błogosławieństwem, ale to ja jestem nieustannie błogosławiona, kochając, nauczając i prowadząc nasze dzieci na ich własną ścieżkę" - napisała kobieta na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Para ma łącznie 12 dzieci: 24-letnią córkę Kelsey, 22-letniego Williama, 19-letniego Matthew, 17-letnią Olivię, 15-letnią Caroline, 13-letnią Annę, 11-letniego Gideona, dziewięcioletniego Gabriela, ośmioletnią Adelę, czteroletniego Silasa, trzyletnią Elorę oraz roczną Rosalee. Najstarsza, Kelsey nie mieszka założyła już włąsną rodzinę.

Carly urodziła kolejne dziecko. W tym samym czasie na świat przyszedł jej wnuk

Zabawnym zbiegiem okoliczności, Carly jak i jej córka Kelsey zaszły w ciążę praktycznie w tym samym czasie! Najpierw Carly i David dowiedzieli się, że będą mieli wnuka, by po krótkim czasie odkryć, że będą mieli też kolejne, dwunaste już dziecko!

Czy dzięki dwunastemu dziecku zapanuje równowaga? Nie, to będzie dziewczynka. Będziemy więc mieć siedem córek i pięciu synów" - napisała na swoim Instagramie Carly.

Nieco więcej równowagi wprowadził więc wnuk, który przyszedł na świat w tym samym czasie co jego... siostra!

A jaki jest przepis pary na udane życie małżeńskie? Jak sami przyznają: kluczem jest randkowanie ze swoim małżonkiem. Bez względu na czas i okoliczności zawsze trzeba znaleźć chwilę dla siebie, która umocni związek i sprawi, że uda się pokonać wszystkie trudności, które pojawią się na drodze.

Zobacz też: Ma największe policzki świata. Tak wyglądała 36-latka przed operacjami

Sonda
Chciałbyś/ałabyś mieć dużą rodzinę?
Rodzina pięcioraczków z Horyńca w Tajlandii. Czy dzieci porzuciły szkołę? Pani Dominika zaskoczyła wszystkich
Dzieci księży. Dlaczego Kościół je ukrywa? Marta Glanc