gorzów Mieszka Roosevleta 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Prace toczyć się będą w obrębie skrzyżowania.

Drogowy kocioł w Gorzowie. Kolejne prace na Chrobrego-Mieszka I

2021-09-03 18:03

Oznacza to dla kierowców spore utrudnienia w całym mieście. Tzw. królewski trakt nadal jest remontowany. Od soboty (4.09) wykonawca zajmie się torowiskiem od sądu przy Mieszka I do skrzyżowania z Roosevelta.

Na skrzyżowaniu wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Na Roosevelta będzie budowana także kanalizacja deszczowa, wykopać trzeba głęboki rów. Dlatego jezdnia od strony ul. Słowiańskiej zostanie zwężona do jednego pasa. Nie będzie można skręcić w Mieszka I. Będzie nakaz jazdy prosto. Taka sama zasada od al. ks. Andrzejewskiego.

gorzów Mieszka Roosevelta 2

i

Autor: materiały UM Gorzów Mapa z dojazdem do sądu i przychodni.

Z kolei z Kazimierza Wielkiego będzie można skręcić tylko w prawo. Na ul Mickiewicza możliwy będzie ruch w obu kierunkach. Dojazd do sądu i przychodni lekarskiej przy Mieszka- od Mickiewicza przez Krasińskiego. Do ul. Kazimierza Wielkiego i al. ks. Andrzejewskiego dojedziemy przez Chodkiewicza i Wyszyńskiego.

Prace w tym rejonie mają potrwać około tygodnia. Kierowcy bądźcie ostrożni, o zmianach informują znaki drogowe.

Białystok. 18-letni pirat drogowy stracił prawo jazdy

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Wybuchły plotki, że jestem zaręczona, bo na jednym filmiku miałam pierścionek na TYM palcu. Prawda jest taka, że to przypadek! Kompletnie nie wiem, na którym palcu nosi się zaręczynowy... Kim jestem?