Poszukiwania Dariusza Gramzy

i

Autor: www.lubuska.policja.gov.pl

POLICJA

Dramatyczny finał poszukiwań zaginionego 26-latka z Międzyrzecza. Policjanci odnaleźli ciało

2024-02-08 9:44

Zakończyły się trwające od soboty (03.02) poszukiwania 26-letniego Marka z Zarzynia. Niestety, parę dni później międzyrzeccy policjanci odnaleźli jego ciało. Przyczyny zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Odnaleziono ciało zaginionego lubuszanina

Informacja o zaginięciu 26-letniego mieszkańca Zarzynia trafiła do policjantów w miniony weekend. Mężczyzna po raz ostatni widziany był w sobotę (03.02) nad jeziorem w miejscowości Wysoka.

Policjanci od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą, która zakończyła się we wtorek (06.02). To właśnie wtedy mundurowi odnaleźli ciało zaginionego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować, a czynności wyjaśniające przyczyny zgonu przejęła prokuratura.

Międzyrzeccy policjanci po otrzymaniu informacji o zaginięciu młodego mężczyzny niezwłocznie przystąpili do zakrojonych działań poszukiwawczych w których wspierani byliśmy przez funkcjonariuszy straży pożarnej, WOPR oraz cywilnej grupy poszukiwawczo-ratowniczej ze Zbąszynia. Niestety ziścił się ten najczarniejszy scenariusz prowadzonych działań. Ratownicy, którzy dokonywali sprawdzenia akwenu wodnego natknęli się na zwłoki poszukiwanego mężczyzny. W związku z powyższym poszukiwania zostały zakończone a czynności zostały przekazane dla Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu - informuje Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Dwóch mężczyzn wciąż nie odnalezionych. Trwają poszukiwania

Mundurowi cały czas prowadzą poszukiwania dwóch innych mieszkańców województwa lubuskiego.

Od 15. stycznia nie ma kontaktu z 30-letniem Krzysztofem Chrobokiem, który po raz ostatni widziany był w miejscowości Zwierzyn.

Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, niebieskie oczy, krótkie, jasnobrązowe włosy, odstające uszy i tatuaże na udach, klatce piersiowej oraz na palcu serdecznym prawej ręki. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę zimową z kapturem.

Krzysztof Chrobotek

i

Autor: www.lubuska.policja.gov.pl

Ponadto, cały czas nie odnaleziono również 29-letniego Dariusza Gramzy, który ostatni raz widziany był w czwartek (18 stycznia) w miejscowości Kłopotowo nad zalewem Warty.

Mężczyzna ma ok. 157 cm wzrostu, czarne, krótkie włosy, duże uszy i brązowe oczy. Znakiem szczególnym jest brak palca wskazującego prawej dłoni. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w niebieską kurtkę zimową z kapturem oraz szare spodnie. Może mieć także założone spodnie koloru zielonego lub czarnego (wodery).

Dariusz Gramza

i

Autor: www.lubuska.policja.gov.pl

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje na temat zaginionych proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112.

Poszukiwania Dariusza Gramzy

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!