Policja radiowóz

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

KRYMINAŁ

Dramat w centrum Gorzowa! Zabójstwo na tle rodzinnym. Sprawca został zatrzymany. Policja i prokuratura badają sprawę

2023-10-10 14:28

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w poniedziałek (09.10) po południu. W jednej z kamienic zlokalizowanych przy ulicy Łokietka doszło do zabójstwa. W sprawie na razie niewiele wiadomo, pracują nad nią policjanci pod nadzorem prokuratury.

Wszystko działo się w późnych godzinach popołudniowych kiedy to w centrum Gorzowa pojawiły się policyjne radiowozy oraz umundurowani funkcjonariusze. Jak się okazało: w jednym z mieszkań doszło do zabójstwa. Informacje potwierdza gorzowska policja oraz prokuratura.

Potwierdzam, że w mieszkaniu ujawniono zwłoki. Po policyjnych działaniach zatrzymano też podejrzanego mężczyznę - przyznał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W dniu dzisiejszym (wtorek - dop.red.) w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie zaplanowano czynności z udziałem zatrzymanego mężczyzny. Po tym podjęte zostaną decyzję co do środków zapobiegawczych. Z uwagi na dobro śledztwa nie chcę zdradzać zbyt wielu szczegółów. Wiadomo, że do zabójstwa doszło na tle rodzinnym - powiedział nam Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy z Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Ofiarą jest 57-letni mężczyzna, natomiast sprawca to 29-latek.

Zobacz też: Syryjczycy zatrzymani przez straż graniczną

Sonda
Uważasz, ze Gorzów jest bezpiecznym miastem?
S.KALETA: KIEROWCA BMW POWINIEN BYĆ SĄDZONY JAK ZA ZABÓJSTWO