SHOW BIZNES

Dorota Wellman o relacji z synem Jakubem. "Długo ukrywał, że jest naszym dzieckiem"

2024-06-17 11:29

Dorota Wellamn to jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Kobieta dość rzadko mówi jednak o swoim życiu prywatnym i do tej pory niewielu fanów wiedziało, że ma dorosłego już syna. Teraz razem nagrywają wyjątkowy podcast.

Syn Doroty Wellman jest cenionym twórcą internetowym. Długo ukrywał się przed mediami

63-letnia Dorota Wellman razem z Marcinem Prokopem prowadzi obecnie program śniadaniowy pt. "Dzień Dobry TVN", a odcinki z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością. Wellman znana jest także z takich programów jak: "Ten jeden dzień", "Czytam, bo lubię" oraz "Miasto Kobiet".

Kobieta ma dość ustabilizowane życie prywatne. Od lat jest żoną fotografa Krzysztofa Wellmana, z którym ma jedno dziecko — syna Jakuba. Mimo że Dorota często pojawia się w mediach to dość niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Przez długi czas, wiele osób nie wiedziało nawet, że ma syna! Sam zainteresowany również nie kwapił się, by opowiadać o tym, czyim jest dzieckiem.

Syn Doroty Wellman długo ukrywał kim jest jego mama

Jak przyznała Dorota w jednym z wywiadów, że jej droga do macierzyństwa nie była usłana różami i wymagała od niej wielkiego poświęcenia.

Wzięłam tyle hormonów, że powinnam nimi sikać. Jestem z tego powodu bardziej otyła, niż powinnam być, bo niestety u mnie ta karuzela hormonalna trwa, ale mam to gdzieś, bo nieważne jest to, że jestem gruba, ale że mam mojego syna, króla mojego świata” - mówiła w DDTVN.

Obecnie syn Doroty Wellman jest już dorosłym mężczyzną i pracuje za granicą jako twórca internetowy. Zaczął też częściej pokazywać się publicznie, chociaż nie zawsze tak było. Jeszcze na studiach nie przyznawał się, że jest dzieckiem znanej prezenterki.

Jak odkryli to na trzecim roku, to się trochę zdziwili" - przyznała z uśmiechem Dorota Wellman.

Dorota i Jakub, mimo wielu różnic, świetnie się ze sobą dogadują, a kluczem do ich niezwykłej więzi była rozmowa. Dziennikarka zaznacza, że razem z mężem starali się jak najwięcej rozmawiać z synem, i to już od najmłodszych lat.

Wielokrotnie dzwonimy do siebie, bo coś nas poruszyło, zafascynowało, wysyłamy do siebie materiały, filmy, różne rzeczy, bo mamy zawsze temat do rozmowy” - powiedziała Dorota.

Teraz postanowili stworzyć wspólnie wyjątkowy projekt.

"WELLcome w popkulturze" - podcast Doroty i Jakuba Wellmanów

Prezenterka od paru lat próbowała namówić syna do współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego. Wreszcie mężczyzna dał się przekonać, czego efektem jest podcast "WELLcome w popkulturze". W kolejnych odcinkach Dorota i Jakub rozmawiają z zaproszonymi gośćmi o fascynujących zagadnieniach szeroko pojętej popkultury i trendów współczesnego świata. Podcast dostępny jest m.in. na kanale YouTube oraz w aplikacji Spotify.

Quiz z najlepszymi tekstami z Przyjaciół. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Jestem za szczerością, ale nie taką, przez którą można wpaść w tarapaty" to słowa...
Dorota Wellman ogląda TVP: „Dziennikarz powinien to robić”