Tadeusz i Joanna Drozda

i

Autor: Engelbrecht/AKPA / instagram.com/space.oyster/

GWIAZDY

Córka Tadeusza Drozdy wyjawiła największą tajemnicę! Aktorka jest... panseksualna. Co to oznacza?

2024-03-26 13:56

Joanna Drozda, córka sławnego komika Tadeusza Drozdy, niedawno podjęła decyzję o wyznaniu czegoś bardzo ważnego. Aktorka opowiedziała o swojej orientacji seksualnej. To może być zaskakujące dla wielu jej fanów!

Joanna Drozda, aktorka i córka prowadzącego "Śmiechu warte" Tadeusza Drozdy, niedawno publicznie przyznała się do swojej orientacji seksualnej podczas wywiadu dla "Repliki". Aktorka, znana z seriali "Nad rozlewiskiem" i "Na noże", wyznała, że jest panseksualna. Panseksualizm oznacza przyciąganie się emocjonalne, romantyczne lub seksualne do osób niezależnie od ich płci czy tożsamości płciowej

Czym dokładnie jest panseksualizm?

Panseksualizm zakłada swego rodzaju wyzwolenie seksualne, w którym miłość fizyczna człowieka, a przede wszystkim pociąg emocjonalny, może dotyczyć innych ludzi niezależnie od ich płci, wieku, a nawet siebie, przedmiotów czy świata pozamaterialnego. Miłość panseksualna ma być wyrazem uwolnienia się od ograniczeń narzucanych przez społeczeństwo w kwestii ról płciowych. Symbolem panseksualistów jest flaga składająca się z poziomych pasów: różowego, żółtego i błękitnego.

Długo nie miałam potrzeby, żeby określać swoją orientację seksualną czy nawet przynależność grupową. Jestem z takich czasów, kiedy uczono, przynajmniej moi rodzice tak mnie uczyli, że nie należy dać się zaszufladkować, trzeba przełamywać stereotypy, to jest najwyższa wartość - powiedziała Joanna Drozda w wywiadzie dla "Repliki".

Córka Tadeusza Drozdy nie jest jedyną osobą o podobnej orientacji seksualnej w polskim show-biznesie. Jednym z nich jest Michał Szpak, który w rozmowie dla "Twojego Stylu" otwarcie opowiedział o swojej orientacji seksualnej.

Tak wygląda córka Tadeusza Drozdy - Joanna Drozda. Zobacz zdjęcia!

Miłość nie ma płci. Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie - zaznaczył Szpak.

Te gwiazdy też są panseksualne!

Zagraniczne gwiazdy, takie jak Miley Cyrus, Demi Lovato, Bella Thorne, Angelina Jolie, Lottie Moss - córka Kate Moss, Sia, Kesha, Cara Delevingne i Kristen Stewart, także otwarcie mówią o swoim panseksualizmie.

Tylko u nas! Coming out Justyny Klimasary. Młoda gwiazda lewicy wyznaje: "Jestem heteroseksualna". Komentery [WIDEO].