warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Dobry mecz i ważna wygrana Warty Gorzów

2022-05-09 10:16

Jest kolejna wygrana i to z samym liderem III ligi. Warta ucieka ze strefy spadkowej ale czujność musi zachować nadal.

Warta Gorzów sprawiła kolejna miła niespodziankę i pokonała u siebie lidera III ligi Zagłębie II Lubin 1 do 0. Bramkę na wagę 3 punktów dał warciarzom Mateusz Ogrodowski w 74 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zwycięstwo ważne bo daje warcie 3 punkty przewagi nad strefa spadkową i prestiżowe bo jesienią Warta przegrała w Lubinie aż 0 do 5 jest więc mały rewanż.

Powiedzieliśmy sobie , że naszych szans upatrujemy sobie w kontrach i po stałych fragmentach. Z tego powinniśmy zdobyć bramkę. Zdobywamy po czymś takim bramkę coś niebywałego grając jeszcze w osłabieniu. Powiedział po meczu Mateusz Konefał trener warciarzy.

Warta nie może jednak świętować za długo bo już 14 maja czeka ją kolejny trudny mecz. W Bielsko - Białej zagrają z czwartym w tabeli Rekordem.

QUIZ: Dokończ dowcip z PRL-u! Na pewno nie znasz ich wszystkich

Pytanie 1 z 9
Wowa i Sasza poszli się napić do łaźni. Piją, piją, ale trzeźwość ich nie opuszcza. Postanawiają więc pójść do Stiopy i wreszcie się urżnąć. Dzwonią do drzwi, Stiopa otwiera i mówi: widzę, że byliście w łaźni! Wowa na to: skąd wiesz? A Stiopa:
LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48