gorzów nisze bulwar 1

i

Autor: Fragles Pod estakadą jeszcze niewiele otwartych lokali.

Do wynajęcia zostało tylko kilka nisz. Kiedy gorzowski bulwar ożyje?

2022-11-23 17:30

Pod gorzowską estakadą kolejową dzieje się, ale prace w lokalach spowolniły tempo. Większość nisz, jak informuje PKP, ma nowych właścicieli. Jednak przez okres trzech lat otworzyły się tylko dwie restauracje i jeden pub. Kiedy kolejne?

Estakada kolejowa - nisze do wynajęcia

Systematycznie nisze, pod wyremontowanym zabytkiem, są zapełniane. Dotychczas ponad dwadzieścia pomieszczeń przy ul. Nadbrzeżnej jest już zagospodarowanych. Głównie znajdzie się w nich gastronomia na przykład japońska kuchnia.

- Nowi przedsiębiorcy są zainteresowani prowadzeniem działalności w pięciu niszach, a do dyspozycji pozostaje kolejnych kilka pomieszczeń. W lokalach przewidziana jest działalność głównie gastronomiczna oraz usługowa, która wpisze się w charakter nadwarciańskiego bulwaru. Ich otwarcie zależy od najemców - wyjaśnia Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK.

gorzów nisze bulwar 2

i

Autor: Fragles Pomieszczenia wymagają remontów.

Właśnie z tym otwarciem to nie tak prosta sprawa. Po podpisaniu umowy z koleją, najemca musi przystosować niszę do swoich potrzeb. Przez pandemię i wzrost cen materiałów budowlanych- remonty się wydłużają. W ciągu trzech lat (od 2019 roku), od zakończenia modernizacji estakady, działa restauracja amerykańska, śródziemnomorska oraz sport pub.

Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze

Młodzieżowe Słowa Roku - czy znasz znaczenie wszystkich? Rozwiąż nasz quiz i udowodnij!

Pytanie 1 z 9
Młodzieżowe Słowo Roku 2021 - śpiulkolot