Prof. Jerzy Bralczyk.

i

Autor: UM Bydgoszcz

Gorzów: Gwiazdy czytają nad Wartą, bo czytać warto

2022-11-22 16:59

Gorzowska biblioteka zaprasza w piątek i sobotę na spotkanie z Adamem Ferencym, Joanną Szczepkowską, czy Jerzym Bralczykiem i Michałem Ogórkiem. Wszyscy oni udowodnią, że książki i ich czytanie to prawdziwa frajda.

Nad Wartą czytać warto. W piątek (25.11) i sobotę (26.11) udowodnią to m.in. Adam Ferency, Joanna Szczepkowska, Tamara Arciuch czy profesor Jerzy Bralczyk. Gorzowska biblioteka zaprasza na swoją sztandarowa imprezę "Warto czytać nad Wartą". Do Gorzowa przyjadą znani aktorzy i lektorzy, a także pisarze. Przez dwa dni czytać będą fragmenty książek, rozmawiać o literaturze i języku polskim. Wszystko zaczyna się w piątek o 17.

Tamara Arciuch

i

Autor: AKPA/Baranowski Tamara Arciuch

W sobotę do biblioteki można się wybrać już o 13. Będą zajęcia dla dzieci, na które trzeba się jednak zapisać. Całość zakończy spotkanie z prof. Bralczykiem i Michałem Ogórkiem. Wstęp darmowy, szczegóły na stronie biblioteki.

QUIZ. Najbardziej denerwujące postacie z polskich seriali. Pamiętasz czym nas wyprowadzali z równowagi?

Pytanie 1 z 14
Przystojny, bogaty i powszechnie szanowany pan doktor znęcał się nad własną żoną. Miał też konszachty z mafią... Niby zniknął, ale jeszcze może wrócić