gorzów stacje ładowania 1

i

Autor: em Jedno z urządzeń dostępne jest przy ul. Budowalnych w Gorzowie.

Elektromobilność

Długo ​stały nieużywane, teraz w końcu działają. Stacje ładowania w Gorzowie!

2023-09-22 14:17

Kierowcy pojazdów elektrycznych długo musieli czekać, ale teraz powinni być zadowoleni. W mieście punktów, gdzie auto można "podpiąć pod prąd", jest czternaście, więc jazda powinna przebiegać bez utrudnień. Gdzie się znajdują?

Dwa lata temu stacje ładowania w Gorzowie wybudowała spółka Enea Operator. Jednak nowelizacja ustawy o elektromobilności zakazała, by jeden podmiot pełnił jednocześnie trzy funkcje- operatora, właściciela stacji i dostawcy usługi.

Zatem Enea ogłosiła przetarg na sprzedaż stacji w kilku miastach, w tym w Gorzowie. Kupiła je firma Budimex Mobility, która na początku września udostępniła cztery miejsca do ładowania. Teraz dostępne są wszystkie. Po dwie stacje znajdą się przy Dekerta oraz Jana Pawła II, a także przy: Piłsudskiego, Kazimierza Wielkiego, Budowlanych, Niemcewicza, Rejewskiego, Zamenhoffa, Dowbora-Muśnickiego, Wróblewskiego, Szarych Szeregów i Armii Krajowej.

gorzów stacje ładowania 2

i

Autor: em Instrukcja obsługi znajduje się z tyłu urządzenia.

Na stacjach jest jedno albo dwa miejsca do ładowania, w sumie 28 gniazd. Kierowcy zarejestrować się mogą przez aplikację mobilną, przeprowadzić ładowanie oraz zapłacić za usługę.

Sztuczna inteligencja i biznes - partnerstwo czy zagrożenie?

Masz prawo jazdy? Sprawdź, czy teraz udałoby Ci się zdać egzamin

Pytanie 1 z 10
Z jaką maksymalną dopuszczalną prędkością wolno ci jechać w terenie zabudowanym?