Łukasz Mandzio Samoń

i

Autor: FAME MMA Łukasz "Mandzio" Samoń

GWIAZDY

Dlaczego "Mandzio" zniknął z internetu? Popularny twórca zabrał głos! "Nie znam większego tchórza"

2024-03-06 12:18

Youtuber "Mandzio" w ostatnich dniach w mediach społecznościowych podzielił się rodzinną sytuacją, która go dotknęła. Chodzi głównie o jego ojca i generalnie proces sądowy rodziców. Być może przez to nie widzimy go w w internecie tak często, jak kiedyś.

Przypomnijmy, że popularny "Mandzio" jest jednym z największych polskich youtuberów. Na swoim głównym kanale zgromadził ponad 1,8 miliona subskrypcji przez lata. Ostatnio skoncentrował się na prowadzeniu transmisji na żywo na platformie Twitch. Tam głównie komentował aktualne wydarzenia i wyrażał swoje osobiste opinie na ich temat. W skrócie, zajmował się treściami komentarzowymi. Jednak od dłuższego czasu Mandzio nie był tak aktywny w Internecie, jak kiedyś. Po dość długiej przerwie wrócił z zaskakującymi dla widzów informacjami.

Wracając do sprawy związanej z jego rodzicami, znany twórca użył bardzo ostrych słów wobec jednego z nich. Przede wszystkim wyraził swoje oburzenie faktem, że jego ojciec odważył się wykorzystać fragment rozmowy z "Żurnalistą" w trwającej aktualnie sprawie rozwodowej, gdzie orzeczono winę. Przytoczony fragment dotyczył jego relacji z synem. Mandzio podkreślił, że kontekst jego wypowiedzi podczas wywiadu był zupełnie inny. Zaznaczył, że ojciec był praktycznie nieobecny w jego życiu, i jest oburzony faktem, że teraz pod przysięgą opowiada o swojej bliskości z dzieckiem.

Twórca niespodziewanie pojawił się na rozprawie jako niezaplanowany świadek, stając po stronie swojej mamy, która wcześniej nie chciała angażować go w trudną i skomplikowaną sytuację. Mandzio opowiedział o drastycznych szczegółach swojego życia z ojcem oraz podkreślił, że rodzic wykorzystywał jego sławę nawet w miejscu pracy.

Najpopularniejsi polscy youtuberzy. Rozpoznajesz ich?

W emocjonalnym wpisie na swoim kanale YouTube, youtuber wspomniał, że żałuje swoich wcześniejszych słów, wypowiedzianych podczas wspomnianego wywiadu. Wyznał, że mógłby otworzyć się w nieco inny sposób i opowiedzieć o tym, jaki naprawdę był dla niego ojciec, zamiast skupiać się na negatywnych aspektach dotyczących jego mamy. Mandzio również podkreślił, że obecnie relacje z jego mamą ulegają stopniowej poprawie, co bardzo go cieszy.

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65
Sonda
Którego youtubera lubisz najbardziej?