Zalany Gorzów

i

Autor: M.Pa

POGODA

Deszcz uszkodził nawierzchnię na Kosynierów Gdyńskich. Autobusy zmieniły trasy. Po opadach deszczu Gorzów znów zalany

2023-08-07 9:34

Intensywny deszcz po raz kolejny dał się gorzowianom we znaki. Po weekendowych (5-6/08) opadach ulice w mieście znów zostały zalane, a na Kosynierów Gdyńskich woda uszkodziła nawierzchnię, co wymusiło konieczność zmian tras niektórych linii autobusowych. Sprawdź, jak teraz jeździć.

Towarzyszące nam przez dwa dni opady sprawiły, że Gorzów po raz kolejny "popłynął". W Internecie pojawiły się zdjęcia mieszkańców ukazujące zalane ulice - czasem na tyle mocno, że nie było możliwości przejścia na drugą stronę bez przemoczenia butów.

W wielu miejscach studzienki kanalizacyjne przestały działać nie nadążając ze zbieraniem wody co sprawiło, że ta sięgała czasem nawet do kostek!

Uszkodzona nawierzchni na Kosynierów Gdyńskich

Wyjątkowo trudna sytuacja jest na Kosynierów Gdyńskich, gdzie na wysokości IV Liceum Ogólnokształcącego deszcz poważnie uszkodził nawierzchnię. To z kolei sprawiło, że od niedzielnego (06.08) popołudnia część miejskich autobusów musiała zmienić trasę.

Zmiany będą obowiązywać do odwołania. Bieżące informacje można sprawdzać na Facebookowym profilu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

Kolejny raz Gorzów został zalany. Zobacz, jak wyglądało miasto po poprzedniej nawałnicy 

Sonda
Wolisz deszcz czy upał?
Opady deszczu w Kraśniku