Dawid Kwiatkowski na tajemniczej randce

i

Autor: instagram.com/kwiatkowsky / AKPA

GWIAZDY

Dawid Kwiatkowski na TAJEMNICZEJ randce z fanką?! Został przyłapany!

2024-02-21 14:51

Dawid Kwiatkowski cieszy się sympatią zarówno młodego, jak i starszego pokolenia. Pokonał długą drogę, aby zostać najbardziej popularnym piosenkarzem w Polsce. Pomimo osiągnięcia wielu sukcesów i zdobycia milionów, artysta przygotowuje się teraz do swojej wielkiej trasy koncertowej. Zanim jednak to zrobi, podzielił się na Instagramie swoim przyjemnym wieczorem. Zdjęcie z nim i pewną dziewczyną szybko obiegło cały internet.

W ostatnich latach Dawid Kwiatkowski był bardzo aktywny zawodowo. Wydał już 8 płyt, a jego najnowsza, zatytułowana "Pop romantyk", cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. To właśnie dla nich przygotował specjalną trasę koncertową. Mimo że Dawid bardzo pilnuje swojej prywatności i na razie nie ujawnił, z kim jest w związku, to ostatnie zdjęcie wywołało duże poruszenie.

Dlatego też nie dziwi fakt, że tym razem zorganizował dla nich wyjątkową kolację przed rozpoczęciem trasy koncertowej. Największe poruszenie wywołało jednak zdjęcie z... fanką. Ściskając się, patrzyli sobie głęboko w oczy. Pewnie większość fanek będzie zazdrosna, szczególnie te z damskiej części publiczności.

Oprócz tego, fani mieli okazję delektować się kolacją przygotowaną z myślą o ulubionych smakach Dawida. Miłym dodatkiem były także... sygnety dopasowane do tematyki "Pop romantyka". Na zakończenie Dawid Kwiatkowski wyraził wdzięczność wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystej kolacji.

Tak mieszka Dawid Kwiatkowski. Wnętrze apartamentu zaprojektował sławny projektant

Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę z Warszawy! "Uciekam do lasu"
Sonda
Czy lubisz twórczość Dawida Kwiatkowskiego?