Arena Gorzów. Tak wygląda hala w środku

i

Autor: Paweł Wańczko/Lubuskie.pl

arena gorzów

Darmowe bilety na otwarcie Areny Gorzów rozeszły się w mgnieniu oka! Mieszkańcy są wściekli!

2023-11-30 11:19

29 listopada od godziny 10:00 trwała sprzedaż darmowych wejściówek na otwarcie Areny Gorzów, które już na początku grudnia. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a wielu mieszkańców obeszło się smakiem. Swój żal wylewają w sieci. Na co są tak źli? O tym poniżej.

Niemal godzinę trwała sprzedaż biletów na otwarcie Areny Gorzów. Z możliwości wejścia do środka skorzystało wielu mieszkańców, ale też wielu miało pecha. - Byłam w wirtualnej kolejce przez kilkadziesiąt minut i nagle pojawiła się informacja, że biletów nie ma. Jak to możliwe? - napisała do nas mocno poddenerwowana pani Beata.

Takich osób, jak pani Beata, było wielu. Mieszkańcy mieli problem z wejściem na stronę, która przez tą godzinę była przeciążona. Wszyscy chcieli dostać wejściówkę na otwarcie Areny Gorzów.

Arena Gorzów. Tak wygląda hala w środku

Gorzowianie chcą odkupić darmowe bilety od innych!

Co ciekawe, w sieci pojawiły się pierwsze oferty odkupienia wejściówek. Mieszkańcy chcą za wszelką cenę dostać się na otwarcie Areny Gorzów. - Odkupię dwa bilety – pisze pan Mateusz. - Jak ma ktoś trzy bilety to pisać na priv – pisze z kolei pan Bartek. - Gdyby komuś zalegały 2 bilety chętnie przyjmę bo niestety nie zdążyłam – dodaje z kolei pani Patrycja.

Jest komentarz organizatorów otwarcia Areny Gorzów

Kochani, dziękujemy za zainteresowanie galą otwarcia Areny Gorzów. Chcielibyśmy poinformować Was, że bezpłatne zaproszenia zostały rozdane. Jesteście niesamowici! Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu. Równocześnie przypominamy, że przed halą 9 i 10 grudnia będzie czekać na Was zimowe miasteczko z wieloma atrakcjami. W niedzielę natomiast zapraszamy na zwiedzanie hali z przewodnikiem – napisali organizatorzy wydarzenia na facebooku.

Hala Targowa w Bydgoszczy oficjalnie otwarta
Sonda
Czy udało ci się kupić bilet na otwarcie Areny Gorzów?