kkp warta gorzów

i

Autor: FB KKP Warta Gorzów

Czy piłkarki w Lubuskiem są dyskryminowane?

2022-02-17 12:58

Takiego zdania jest prezes drugoligowego KKP Warty Gorzów - Marek Wysocki. Jak argumentuje, Lubuski Związek Piłki Nożnej nie zaprosił nikogo ze środowiska piłki kobiecej na Galę Piłkarstwa Lubuskiego.

Na tej nagrodę dla najlepszej lubuskiej zawodniczki dostać miała Kamila Szafrańska z Gorzowa. Paradoksalnie jednak, prezes Warcianek jest zdania, że po ostatniej krytyce LZPNu wszystko zaczyna iść w...dobrym kierunku:

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.02.2022r.

Pan prezes obiecuje w wywiadach telewizyjnych, że będą wspaniałe turnieje dla dziewcząt i wspaniałe nagrody, jak wyjazdy na mecze reprezentacji Polski. Do tej pory było to niemożliwe.

Konflikt zaczął narastać już w listopadzie ubiegłego roku. W trakcie finału wojewódzkiego Pucharu Polski w futsalu zwyciężczynie nie dostały nawet dyplomu z gratulacjami. Lista zarzutów jest dłuższa, jak przykładowo nie aktualizowanie na stronie LZPNu od dwóch lat wieści o piłce kobiecej.

Robert Mazur, prezes związku, oskarża z kolei Wartę o nie puszczenie Szafrańskiej na rozdanie nagród. Do tematu będziemy wracać.

QUIZ: co oznaczają te polskie słowa?

Pytanie 1 z 10
Co znaczy "Ladaco"?
Słowa