gorzów pck zbiórka

i

Autor: facebook.com/pckgorzowwlkp Wolontariusze będą widoczni na ulicach.

Zbiórka PCK

Czerwono-białe puszki czekać będą na zapełnienie w Gorzowie

2023-10-23 14:52

Gorzowski oddział PCK przeprowadzi trzydniową zbiórkę uliczną. Celem jest przygotowanie bożonarodzeniowych paczek dla potrzebujących gorzowskich rodzin. Każde wsparcie jest na wagę złota.

W Gorzowie wolontariusze z puszkami i identyfikatorami pojawią się w środę [25.10] i kwestować będą do piątku [27.10]. Stać będą przy centrach handlowych, marketach czy w miejscach często odwiedzanych przez mieszkańców. Datki będą zbierane na świąteczne paczki dla potrzebujących, których jest coraz więcej.

- W tym roku mamy dużo zapytań o wsparcie głównie seniorów, o taką pomoc żywnościową. Zwróciliśmy się do wszystkich przedszkoli o zbiórkę słodyczy i drobnych zabawek, by móc przygotować paczki dla dzieci. Chcemy po prostu wspomóc potrzebujących - mówi Sandra Roszak, szefowa gorzowskiego PCK-a.

gorzów pck zbiórka 2

i

Autor: facebook.com/pckgorzowwlkp Puszki gorzowskiego PCK.

Na gorzowskie ulice wyjdzie ponad setka wolontariuszy. Od środy będą kwestować z puszkami. Każdy najmniejszy datek ma znaczenie. Kto może, niech wspiera​. Kolejna zbiórka Polskiego Czerwonego Krzyża jest zaplanowana na połowę listopada.

Niewydolność serca, zawał, udar. Polacy zmagają się z powikłaniami po groźnej infekcji

Quiz. Słodkie przysmaki z dzieciństwa. Czy pamiętasz ich smak?

Pytanie 1 z 10
Z czego robi się kogel-mogel?