Tak wygląda Gorzów z lotu ptaka. Niesamowite zdjęcia wieczorową porą

i

Autor: Grzegorz Walkowski

miasto

Czego w Gorzowie najbardziej brakuje? Mieszkańcy zabrali głos

2024-02-29 13:03

Od lat mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego narzekają na to, co dzieje się w mieście i czego brakuje. W ostatnim czasie zapytano więc ich o to, jaką restaurację widzieliby w mieście na północy Lubuskiego. Co wybrali gorzowianie?

Nie od dziś wiadomo, że gorzowianie mocno narzekają na swoje miasto. Czasami trudno się temu nie dziwić. Mieszkańcy mają głównie problem o to, że wieczorami nie ma dokąd wyjść, bo większość restauracji zamyka się wcześniej.

W ostatnim czasie jeden z mieszkańców zapytał gorzowian o to, jaką restaurację widzieliby właśnie w Gorzowie. Czego więc brakuje najbardziej?

Okazuje się, że mieszkańcy nie są wybredni. - Bar z kanapkami i szybką sałatką co można złapać w rękę i iść dalej - napisała pani Pamela, z którą ciężko się nie zgodzić. Patrząc na komentarze, to gorzowianie domagają się sieciówek typu The Mexican, Manekin, Starbucks, czy też Subway. Brakuje także dobrego punktu z zapiekankami, pizzą neapolitańską i z czymś wegetariańskim.

Najbardziej jednak przed szereg wychodzi kuchnia meksykańska. W Gorzowie jest co prawda kilka miejscówek z tym jedzeniem, ale widocznie mieszkańcom to nie podchodzi.

Wiemy jedno. Otwarcie gastronomii w Gorzowie, to spore ryzyko. O trafienie w punkt kulinarny gorzowian jest bardzo trudno, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców, którzy po krótkim czasie musieli zamknąć swoje interesy.

Kebab z mięsem od PiriPiri otworzył się w Gorzowie! Przeżywa prawdziwe oblężenie

Smacznie, sycąco i niedrogo - tak zjemy w restauracji przy kościele ojca Tadeusza Rydzyka
Sonda
Jak często chodzisz do restauracji?