Kosz Arena

i

Autor: A.ku

Gorzów: Sport

Czas na walkę o złoto! W pierwszym meczu finałowym gorzowskie koszykarki podejmą ekipę z Polkowic

2024-03-11 12:54

To będzie spotkanie wagi ciężkiej w kobiecej ekstraklasie. W finale play off spotkają się KGHM BC Polkowice i Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów. Już jutro (12.03) pierwszy mecz finału kobiecej ekstraklasy.

Naprzeciwko siebie staną najlepsze zespoły rundy zasadniczej. Polkowice zajęły w niej pierwsze miejsce gorzowianki były drugie. W rundzie zasadniczej raz wygrały gorzowianki 93 do 89. W drugim meczu lepsze były polkowiczanki wygrały 86 do 65. Pierwszy mecz o mistrzostwo odbędzie się w we wtorek o 18 Polkowicach.

Jedziemy z optymizmem i wiarą. Najważniejsze żeby nie przestraszyć się Polkowic i zagrać swoje na tyle ile potrafimy. Jeżeli będziemy mieli dobry dzień to na pewno jesteśmy w stanie pokonać Polkowice w ich hali. Mówi Dariusz Maciejewski trener Polskiej Strefy Inwestycji Enei Gorzów.

Drugie spotkanie już w czwartek (14.03) w Gorzowie i oby był to ostatni mecz w tym sezonie bo to by oznaczało, że gorzowianki zdobędą złoty medal. W historii, zespół grający pod szyldem AZS AJP zdobyły do tej pory 8 medali Mistrzostw Polski. Do kolekcji brakuje gorzowiankom tylko złota.

W którym mieście znajduje się ten stadion? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
W którym mieście znajduje się Camp Nou?
Kim jest żona Kuby Błaszczykowskiego? FB SE