Czadoman

i

Autor: Telemagazyn / www.commons.wikimedia.org

IMPREZY

Czadoman i Papa D. w Kłodawie! Zbliża się Kłodawska Majówka. Będą koncerty i atrakcje dla najmłodszych

2023-05-12 11:41

Znane gwiazdy pojawią się w Kłodawie już 20. maja. Wszystko w ramach corocznej Kłodawskiej Majówki! Impreza jest darmowa i może wziąć w niej udział każdy chętny. Sprawdziliśmy, co będzie się działo!

Czadoman i Papa D. rozkręcą imprezę!

Niewątpliwie największymi tegorocznymi gwiazdami majówki w Kłodawie będą Czadoman i Papa D. Czadoman, a właściwie Paweł Dudek, to wokalista wykonujący muzykę z pogranicza dance i disco polo (czyli nurtu, którego wypierają się wszyscy, ale i wszyscy na pamięć znają największe przeboje!). Czadoman znany jest z takich kawałków jak m.in. "Ruda tańczy jak szalona", "Chodź na kolana" czy "Hey Hey Bawmy się".

Z kolei Papa D. to polska grupa synthpopowa powstała w 1984 roku, dawniej znana jako Papa Dance. Obecnie w jej skład wchodzi pięć osób: Paweł Stasiak, Waldemar Kuleczka, Jacek Szewczyk, Dariusz Piskorz i Marcin Tywoniuk. Do ich największych przebojów należą: "Naj Story", "Maxi Singiel", "Monaliza" czy "Kamikadze".

Już wkrótce, bo 20. maja, artyści pojawią się w Kłodawie! Udział w koncertach będzie bezpłatny.

Kłodawska Majówka 2023. Jakie koncerty zaplanowano? Szczegółowy harmonogram

Koncerty Czadomana i Papa D. to nie jedyne jakie odbędą się podczas Kłodawskiej Majówki. oprócz tego zaplanowano też szereg innych wydarzeń. Najpierw, o godzinie 12:00 odbędzie się Gminny Dzień Dziecka, a tam atrakcje dla najmłodszych, a o 15:00 rozpocznie się Blok Kultury i Tradycji Lokalnej.

Później czas na imprezy muzyczne:

17:00 - Kulma Band i covery Maanam

18:00 - Czadoman

19:00 - Good Music Fans z coverami w najlepsyzm wydaniu

20:30 - Papa D.

22:00 - dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ B-White

Sonda
Lubisz muzykę disco polo?
Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM