Święta w gorzowskiej galerii NoVa Park

i

Autor: informacja prasowa

święta

Co NoVa Park przygotowała dla mieszkańców w grudniu? Moc świątecznych atrakcji dla gorzowian!

2023-12-01 18:00

Świąteczne warsztaty kreatywne, spotkanie ze Świętym Mikołajem i wsparcie zwierzaków ze Schroniska Azorki – to tylko część aktywności, jakie NoVa Park szykuje w grudniu dla swoich klientów. Nie zabraknie również animacji, konkursu fotograficznego, a nawet wystawy z Mikołajem Kopernikiem w roli głównej.

W grudniu w NoVa Parku zapanuje świąteczna atmosfera, a centrum wypełni się atrakcjami dla całej rodziny. Wszelkie aktywności będą odbywały się w świątecznej strefie obok windy panoramicznej.

Już 1 grudnia w NoVa Parku odbędą się warsztaty tworzenia wyjątkowych Xmas Boxów. Dekorowanie pudełek prezentowych, które mogą być wspaniałym upominkiem od serca dla bliskiej osoby, pozwoli dać upust twórczej wenie. Tego dnia rozpocznie się również konkurs na najbardziej kreatywne, świąteczne zdjęcie w NoVa Parku, który potrwa aż do 20 grudnia. Szczegóły konkursu będzie można znaleźć na Facebooku galerii. Natomiast 2 grudnia będzie można stworzyć unikalne figurki Mikołajów i skrzatów z szyszek, łącząc świetną zabawę z ekologią.

6 grudnia w NoVa Parku pojawi się Święty Mikołaj, który chętnie zapozuje do pamiątkowych zdjęć. Najmłodszych zachęcą do zabawy animacje Pani Mikołajowej, które zapewnią maluchom dawkę zdrowego ruchu. Na dzieci będzie czekał też pokaz pichcenia świątecznych słodkości.

Świąteczny klimat na Starym Rynku w Gorzowie w 2022 roku

Z kolei 8 grudnia będzie można wziąć udział w warsztatach dekorowania bawełnianych toreb oraz malowania buziek. Będzie to idealna okazja, by ubarwić zimową szarość i postawić na więcej koloru tej zimy. Rozpocznie się również wyjątkowa wystawa, która stanie przed NoVa Parkiem. Ekspozycja pod nazwą „Kiedy Ziemia przestała być centrum Wszechświata. Kopernikana w archiwach państwowych” będzie poświęcona Mikołajowi Kopernikowi. Wystawa potrwa aż do 26 grudnia i z pewnością zachwyci nie tylko fanów astronomii, ale też wszystkich ciekawych świata klientów centrum.

Natomiast 9 grudnia w ramach świątecznych warsztatów w NoVa Parku będzie można ozdobić zawieszki na choinkę i pomalować buzię w radosne wzory. W tym dniu odbędzie się też akcja „Podaj łapę”, podczas której będzie można kupić cegiełkę wspierając zwierzaki ze Schroniska Azorki i Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AZYL. Dzięki temu poza świetną zabawą na warsztatach, będzie można również zapewnić ciepło zimową porą dla potrzebujących czworonogów.

Początek grudnia w NoVa Parku z pewnością przyciągnie do centrum wszystkich spragnionych świątecznej atmosfery. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne, zlokalizowane na poziomie 0 galerii, obok windy panoramicznej. Aktywności dla każdego oraz zachwycające dekoracje sprawią, że będzie można oderwać się tam od codziennego zabiegania i stworzyć piękne, rodzinne wspomnienia. Centrum szykuje w grudniu jeszcze więcej atrakcji dla swoich klientów, dlatego warto regularnie zaglądać na Facebooka NoVa Parku i dołączyć do wspólnej, przedświątecznej zabawy.

Bryska o nowej płycie, muzycznych marzeniach i świętach!
Sonda
Lubisz święta Bożego Narodzenia?