Szymon Woźniak, Stal Gorzów

i

Autor: facebook.com/WozniakRacing

ŻUŻEL

Ci zawodnicy Stali dostali dzikie karty na rundy mistrzostw świata. Kibice mogą być zaskoczeni jednym faktem

2023-06-07 10:37

Discovery Events, czyli organizatorzy młodzieżowych i seniorskich rund Grand Prix wybrali "dzikie karty" na czerwcowe rundy w Gorzowie. Który z polskich z zawodników pokaże się gorzowskiej publiczności?

Wiemy, kto pojedzie w Grand Prix w Gorzowie z dziką kartą!

Organizatorzy mistrzostw świata przyznali dwie dzikie karty na czerwcowe rundy w Gorzowie. Chodzi o turniej młodzieżowy (SGP2) i seniorski (SGP). Discovery Events zaakceptowało propozycję Stali, a więc na torze pokaże się Szymon Woźniak i Oskar Paluch.

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będę miał przyjemność wystąpić w Gorzowskiej rundzie FIM Speedway Grand Prix. Dziękuję za otrzymaną dziką kartę i zaufanie! To dla mnie wielka radość i wyróżnienie. Widzimy się już 24.06 na Jancarzu! - napisał Szymon Woźniak w mediach społecznościowych.

Nazwisko rezerwowego może zaskakiwać!

Gorzowianie wybrali także dwóch rezerwowych. To Wiktor Przyjemski (aktualnie zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz) i Mateusza Bartkowiaka, czyli swojego zawodnika. Nazwisko tego pierwszego może zaskakiwać. Nie jest tajemnicą, że otoczenie młodzieżowca od jakiegoś czasu wymienia się uprzejmościami z gorzowską Stalą w kontekście sezonu 2024. Czy rola rezerwowego, to kolejny etap negocjacji obu stron?

Przypomnijmy, że Grand Prix 2 odbędzie się 23 czerwca (piątek), zaś Grand Prix dzień później. Oba turnieje rozpoczną się o godzinie 19:00.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Gorzowie?