rower

i

Autor: www.pixabay.com

Sport i rekreacja

Cała doba na rowerze? Trwają zapisy do 24 RSP Gorzów. Zmiana zasad!

2023-06-06 14:07

To rowerowa sztafeta, którą wyróżnia to, że trwa 24 godziny. To jedno z wydarzeń w ramach rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorzy czekają na czteroosobowe zespoły. Start już w sobotę. [Aktualizacja] Organizatorzy zmienili zasady. W zabawie można wziąć udział również indywidualnie.

Zgłoś ekipę na rowerowy​ Le Mans. Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Gorzowscy organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji. Jedną z nich jest 24-godzinny sztafetowy przejazd rowerowy na ul. Miłej. Odbędzie się on w sobotę [10 czerwca]. W gorzowskich zawodach wystartują drużyny czteroosobowe. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy wsp@um.gorzow.pl Trzeba w nim podać nazwę grupy i skład. Impreza wzorowana jest na wyścigu samochodowym rozgrywanym na torze w Le Mans.

W sztafecie 24 RSP Gorzów udział może wziąć 25 zespołów. Start w sobotę o godz. 15. Szczegóły znajdziecie na Facebooku i stronie miasta.

Organizatorzy 24 RSP Gorzów zmieniają zasady

Organizatorzy zmieniają zasady i rezygnują z formuły sztafet. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy chętni. Wystarczy zgłosić się w biurze zawodów czynnym 10 czerwca od godziny 14.00 przy ul. Miłej, pobrać numer startowy, przymocować go do roweru, odpalić aktywność w aplikacji Aktywne Miasta i od godziny 15.00 przejechać jak najwięcej kilometrów w ciągu 24 godzin.

QUIZ. Do czego służą te przedmioty? Używasz ich na co dzień. Jeśli nie zmyli cię nazwa, masz szansę na rekord!

Pytanie 1 z 10
Co to jest plafoniera?