stal gorzów piłka ręczna

i

Autor: Marcin Imański/ FB Stal Gorzów - piłka ręczna Renicki i Pietrzkiewicz (na zdj. w tle, po lewej) byli najskuteczniejszymi strzelcami - 5 bramek.

Piłka ręczna Gorzów

Budnex-Stal zakończyła sezon porażką

2023-05-22 11:47

Wynik 29 do 31 z Zagłębiem Handball Sosnowiec nie wpłynął na układ w tabeli. Żółto-niebiescy skończyli na piątej lokacie. Na korzyść gorzowian układał się tylko początek meczu, kiedy zaczęli od dwubramkowego prowadzenia.

Później przez większość spotkania zapas mieli sosnowiczanie. Gorzowscy szczypiorniści mieli swoje momenty, ale rywali nie zdołali dogonić. Mówi Mateusz Stupiński - kapitan Stali:

Czego zabrakło? Wydaje mi się, że zabrakło tego, co przez cały sezon: rzutów z drugiej linii. Każdy zespół oglądał już to wideo, wiedział jak się ustawić na przeciwnika. No i niestety w naszym przypadku była to bolączka i rywale to skrzętnie wykorzystywali.

Po meczu zawodnicy wyszli jeszcze przed halę podziękować kibicom za wsparcie w trakcie sezonu.

Dodajmy, że przed meczem zainaugurowana została działalność Klubu Wybitnego Reprezentanta Gorzowskiej Piłki Ręcznej. Grupa zawodników, którzy wywalczyli awans do II ligi w sezonie 1978/79 otrzymała medale i dożywotnie karnety.

Quiz. Połącz potrawę z krajem. Niewiele osób zdobędzie 6 punktów!

Pytanie 1 z 10
Poutine to przekąska z frytek, sera i sosu pieczeniowego, którą zajadają się mieszkańcy: