Cellfast Wilki Krosno - ebut.pl Stal Gorzów

i

Autor: pci

ŻUŻEL

Cellfast Wilki Krosno - ebut.pl Stal Gorzów. Wynik i relacja z meczu. Jak przebiegało to spotkanie?

2023-05-21 19:04

Niemal z godzinnym opóźnieniem rozpoczął się mecz w Krośnie, gdzie ebut.pl Stal podejmowała miejscowe Cellfast Wilki. Wszystko przez nieregulaminowy tor, który, zdaniem gości, był niebezpieczny zwłaszcza na drugim łuku. Tylko 9. biegów udało się odjechać, gdzie ostatecznie to Stal cieszy się ze zwycięstwa 28:26.

Cellfast Wilki Krosno - ebut.pl Stal Gorzów 26:28. Relacja z meczu

Początek tego spotkania należał do aktualnych wicemistrzów Polski, choć łatwo nie było. Gorzowianie walczyli z rywalami, ale przede wszystkim z torem, który w niedzielne popołudnie pozostawiał wiele do życzenia. Praktycznie po każdym biegu goście tego meczu sygnalizowali komisarzowi toru wszystkie uwagi. Zwiększono ilość równań i polewania toru, ale na nic to się zdało, bo im mecz dalej szedł w las, tym było coraz gorzej.

Ciężko to spotkanie nie opisać inaczej, jak heroiczna walka obu zespołów z krośnieńskim torem. Czysto sportowej rywalizacji między zawodnikami nie mieliśmy. Wynikała ona jedynie z błędów zawodników przez trudne warunki torowe.

Sędzia Paweł Słupski po 9. biegach przerwał zawody i udał się do parku maszyn na konsultacje z przedstawicielami obu drużyn. Po naradach decyzja mogła być tylko jedna. Zawody zostały oficjalnie zakończone i to Stal wywozi dwa, cenne punkty z Podkarpacia!

PUNTKACJA:

  • WILKI: Andrzej Lebiediew 8 (2, 3, 3); Mateusz Świdnicki 1 (d, 1, -); Vaclav Milik 3 (0, 3); Krzysztof Kasprzak 3+1 (1, 2*); Jason Doyle 9 (3, 3, 3); Krzysztof Sadurski 1 (d, 1, -); Denis Zieliński 1 (1, 0); Szymon Bańdur 0 (0, w);
  • STAL: Szymon Woźniak 7 (3, 2, 2); Wiktor Jasiński 2+1 (d, 1*, 1); Martin Vaculik 3 (1, 0, 2); Oskar Fajfer 5+1 (3, 1, 1*); Anders Thomsen 4 (2, 2); Mateusz Bartkowiak 5+1 (3, 2*); Oskar Paluch 2+1 (2*, w);
Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Czy cieszysz się ze zwycięstwa zawodników Stali Gorzów?