stal gorzów piłka ręczna

i

Autor: Marcin Imański/ FB Stal Gorzów - piłka ręczna

Budnex-Stal Gorzów

Budnex-Stal Gorzów kończy sezon meczem i festynem

2023-05-17 11:50

W sobotę [20.05] mecz ostatniej kolejki ligi centralnej nie będzie jednak o pietruszkę. Żółto-niebiescy przegrywając w Wieluniu stracili szansę na czwartą lokatę, ale konieczna może być wygrana, by obronić piątą. Łatwo i przyjemnie nie będzie.

Podopieczni Oskara Serpiny podejmą w hali przy ulicy Szarych Szeregów Zagłębie Handball Sosnowiec. Na wyjeździe udało się wygrać jedną bramką, w ostatniej akcji ratującą komplet punktów interwencją popisał się Cezary Marciniak - przypomina trener:

Tym bardziej, że drużyna z Sosnowca jest drużyną taką bardzo fizyczną, bardzo silną, szczególnie jeżeli chodzi o aspekty defensywne. Jest tam też kilka bardzo młodych zawodników, którzy ocierają się o młodzieżową reprezentację Polski. To ciekawy zespół.

Starcie w sobotę o godz. 16. Warto przyjść jednak wcześniej, bo pod halą od godz.15 rozpocznie się festyn rodzinny. Na koniec rozgrywek sporo atrakcji dla najmłodszych: konkursy z nagrodami, dmuchańce, bańki mydlane, lody naturalne, czy wspólne kolorowanie klubowego herbu.

Jak dobrze znasz "The Office"? Arcytrudny QUIZ dla największych fanów!

Pytanie 1 z 10
Serial "The Office" stylizowany jest na dokument - jaki więc to gatunek filmowo-telewizyjny?