Aplikacja Free NOW

i

Autor: Materiały prasowe FREE NOW Aplikacja Free NOW

Bolt ma konkurencję w Gorzowie! Pojawiła się nowa aplikacja

Od kilku lat w Gorzowie Wielkopolskim działa aplikacja Bolt do przewozu osób. Zamawianie przewozu odbywa się za pośrednictwem smartfonów, co znacznie ułatwia życie mieszkańcom. Teraz do Gorzowa trafiła druga aplikacja.

FREE NOW to aplikacja łącząca pasażerów i kierowców, dostępna w ponad 170 miastach europejskich, a od dzisiaj także w Gorzowie Wielkopolskim. Użytkownicy mogą szybko i wygodnie zamówić taksówkę z aplikacji, z atrakcyjnie niską ceną znaną z góry. Na start dla nowych użytkowników w Gorzowie FREE NOW oferuje na 100 zł na 4 pierwsze przejazdy i stałą promocję 50% taniej na każde kolejne.

FREE NOW - jak działa aplikacja?

Aplikacja działa już w ponad 20 miastach w Polsce i jest niemałą konkurencją dla innych aplikacji dostępnych w naszym kraju. Z informacji prasowej wynika, że dla nowych użytkowników w Gorzowie, aplikacja ma specjalną promocję.

Użytkownicy korzystający z aplikacji FREE NOW mogą wygodnie zamawiać przejazd taksówką i opłacać go bezgotówkowo. Platforma oferuje niskie ceny znane z góry w usłudze Lite i częste promocje dla kursów zamawianych przez aplikację. Dla nowych użytkowników w Gorzowie FREE NOW oferuje 25 zł zniżki na każdy z czterech pierwszych przejazdów z kodem HEJGORZOW, a kolejne przejazdy o tańsze o połowę.

Na start czekają ich atrakcyjne bonusy do każdego zlecenia w postaci dopłaty 8 zł do każdego zrealizowanego kursu i dodatkowo 2 zł dla kierowców oklejonych w logo FREE NOW, dzięki czemu za pierwsze 100 kursów można zyskać nawet 1 tys PLN premii.

Kultowe samochody z lat 80. Pamiętasz ich nazwy?

Pytanie 1 z 5
Ferrari uważane za prawdziwą legendę. O jakim modelu mowa?
Ferrari F40

Firma także rekrutuje nowych kierowców i zachęca ich preferencyjnymi warunkami prowizyjnymi i bonusami. Kierowcy podejmujący współpracę z FREE NOW mogą liczyć na szybką rejestrację online i aktywację konta tuż po weryfikacji wymaganych przez prawo dokumentów. FREE NOW oferuje atrakcyjną prowizję względem innych konkurencyjnych aplikacji, która wynosi 20% od zrealizowanego zlecenia, a od tradycyjnych korporacji odróżnia ją brak stałej bazy i elastyczność. FREE NOW nie wymaga też od kierowców oklejenia auta w logo marki ani wyłączności współpracy.

Sonda
Boisz się zimą kierować samochodem?