stal parking

i

Autor: coola

Ból głowy Stanisława Chomskiego przed meczem z Motorem

2022-04-08 13:29

Nie mogli trenować a do tego ciągle nie wiadomo jak wygląda sytuacja z Andersem Thomsenem. Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów w trudnym położeniu przed meczem z Motorem Lublin.

I miedzy innymi dlatego w składzie Stali rewolucji nie będzie. Stal Gorzów w piątek (8.04) przystąpi do inauguracji żużlowej Ekstraligi w ustawieniu podobnym do tego z ubiegłego sezonu. To oznacza, że Bartosz Zmarzlik pojedzie z 13-tką, a jego zadaniem będzie wspomagać juniora i Patricka Hansena w trzecim biegu. Szymon Woźniak będzie jechał w parze z Martinem Vaculikiem Pozostaje jeszcze Anders Thomsen, który jest w awizowanym składzie pod 10-tką, ale nie wiadomo czy kontuzja ręki, której nabawił się podczas sparingu ze Spartą Wrocław, pozwoli mu wystąpić.

Ja muszę chronić nasza słabszą formacje juniorską, patrząc w kontekście zespołu z Lublina i nie wiedząc jaka jest dyspozycja Thomsena. Może się okazać, ze będziemy musieli wziąć zastępstwo zawodnika taka ewentualność też jest brana pod uwagę. Mówi Stanisław Chomski trener Stali.

W jakim zestawieniu ostatecznie Stal pojedzie z Motorem Lublin przekonamy się w piątek (08.06) wieczorem. Początek pierwszego w sezonie meczu Ekstraligi Żużlowej na Jancarzu o godz. 20:30.

QUIZ na atrakcyjność. Test, czy podobasz się płci przeciwnej

Pytanie 1 z 10
Jak często przeklinasz?
Wizyta w domu Jana Tomaszewskiego