Brutalna ustawka dziewczyn

i

Autor: www.cda.pl / Brutalna ustawka nastolatek. Dziewczyny biły się na oczach kolegów

BÓJKA

Policja szuka świadków brutalnej bijatyki nastolatek w centrum Gorzowa [FILM]

2023-04-18 15:41

Gorzowscy policjanci otrzymali we wtorek (18.04) nagranie, na którym widać brutalną awanturę i pobicie. Wszystkiemu przygląda się grupa młodych ludzi, a kilka osób nagrywa film. To właśnie ten film trafił teraz do funkcjonariuszy, którzy zajmują się sprawą.

Brutalna bójka dziewczyn na gorzowskim bulwarze?

Sytuacja miała miejsce w miniony piątek (14.04) na bulwarze Zachodnim, ale dopiero we wtorek nagranie dotarło do policjantów.

Na krótkim filmie widać bijatykę dwóch młodych dziewczyn, do której doszło na środku ulicy. Jedna z nich uderza drugą, leżącą na ziemi, okłada ją pięściami po głowie i kopie. Całemu zajściu przygląda się tłum gapiów. To również młodzi ludzie, którzy nie tylko nie przerywają walki, ale wręcz dopingują bijącą nastolatkę!

Gorzowscy funkcjonariusze zajmują się sprawą

Policjanci w dniu całego zdarzenia nie dostali żadnej informacji o bójce. Dopiero po kilku dniach, tj. we wtorek, dotarło do nich nagranie z tego zdarzenia.

- W tej chwili zajmujemy się tą sprawą. Docieramy świadków zdarzenia i ustalamy wszystkie okoliczności towarzyszące. W tym momencie nie chcę zdradzać więcej szczegółów. W ciągu kilku dni będziemy mieć więcej informacji - przyznał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W podobnych sytuacjach interwencja policyjna prowadzona jest po odpowiednim zgłoszeniu. Tutaj takiego zawiadomienia nie było, ale jak przyznają funkcjonariusze: każdy przypadek jest inny i każdy trzeba osobno przeanalizować.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem bójki w miejscu publicznym?
Bójka uczennic koło szkoły w Kościanie