Gorzów: Karmnik

i

Autor: SG

Bistro Karmnik przez rok Królową Gorzowskiej Gastronomii

2022-09-21 16:01

Lokal w opinii mieszkańców najlepiej zaprezentował się podczas Nocnego Szlaku Kulinarnego. Gorzowianie docenili nie tylko smak zaproponowanej potrawy, ale także ogólną atmosferę w Bistro Karmnik i obsługę.

Francuskie grat​in ziemniaczane, espuma z ziemniaka i ziemniak z ogniska z twarogiem. Tym daniem Bistro Karmnik przekonało do siebie gorzowian podczas Nocnego Szlaku Kulinarnego. mieszkańcy oceniali smak potrawy, obsługę i ogólnie atmosferę. Najwyższą notę otrzymał Karmnik. Prezydent Gorzowa przekazał właścicielowi sztandar Królowej Gorzowskiej Gastronomii. Lokal przez najbliższy rok może się szczycić tym tytułem. Cała ekipa Karmnika otrzymała również fartuchy z logo Nocnego Szlaku Kulinarnego.

Cieszę się bardzo, że ludzie docenili kuchnię, którą serwujemy. Staramy się na co dzień, żeby to była kuchnia na najwyższym poziomie. W restauracji nie serwuję rzeczy, których sam bym nie zjadł. Zaskoczyło mnie ile osób się przewinęło w ciągu tych dwóch dni. Ja rozmawiałem ze znajomymi wielu z nich wędrowało po Gorzowie i próbowało tych dań - mówi Łukasz Hajduk, właściciel Bistro Karmnik.

Gorzów: Karmnik

i

Autor: SG

W tym roku odbyła się druga edycja Nocnego Szlaku Kulinarnego. Uczestniczyły w nim 32 lokale gastronomiczne, które sprzedały 10 tys. porcji degustacyjnych. Mieszkańcom wydano 5 tys. kart do głosowania.

Gorzów: Karmnik

i

Autor: SG

QUIZ o regionalizmach. Co oznaczają te trudne słowa? Wiele z nich Cię zaskoczy

Pytanie 1 z 15
Pyry to: