Jakub Miśkowiak

i

Autor: Tomasz Kudala/REPORTER

ŻUŻEL

Będzie niespodziewany zwrot w sprawie Jakuba Miśkowiaka?! Kusi go inny klub!

2023-09-28 11:55

Jakub Miśkowiak jednak nie dla ebut.pl Stali Gorzów?! Takie informacje coraz częściej pojawiają się w przestrzeni publicznej. Ziarno niepewności zasiał w środę Kamil Siałkowski, szef contentu kreatywnego HP w serwisie gazeta.pl. Ile jest w tym prawdy?

Niemożliwe stanie się możliwe? To pytanie od środy zadają sobie fani żużlowej ebut.pl Stali Gorzów. Wszystko za sprawą transferu Jakuba Miśkowiaka. Czy czeka nas prawdziwa saga tak, jak z udziałem Bartłomieja Kowalskiego kilka sezonów temu?

Jak już informujemy od jakiegoś czasu, Miśkowiak w sezonie 2024 ma być jednym z podopiecznych Stanisława Chomskiego. W ostatnich godzinach docierają jednak niepokojące sygnały, że młodego zawodnika próbuje odbić Zooleszcz GKM Grudziądz.

Dużo niepewności w gorzowskie serca wlał na X (dawnym Twittterze) Kamil Siałkowski, szef contentu kreatywnego HP w serwisie gazeta.pl. Dobrze poinformowany dziennikarz wspomniał o Jakubie Miśkowiaku i grudziądzanach.

Miśkowiak nie dla Stali Gorzów? Mamy informacje prosto z klubu

Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy dopytać u samego źródła. W Stali Gorzów są spokojni o transfer Jakuba Miśkowiaka. Z naszych informacji wynika, że klub podpisał z zawodnikiem wiążący dokument i 22-latek nigdzie się nie wybiera.

W międzyczasie szybki QUIZ dla gorzowskich fanów żużla. Zapraszamy!

Rozpoznajesz legendy Stali Gorzów po zdjęciach?

Pytanie 1 z 18
Kto jest na zdjęciu?
Antoni Kowalski

Informacje łączące Miśkowiaka z GKM-em mogą być tylko i wyłącznie dobrym planem na negocjacje. Dzięki temu otoczenie zawodnika może sztucznie podbić stawkę pod kontraktem. Taką zagrywkę stosuje większość żużlowców. I co ciekawe, jest ona skuteczna.

Jest komentarz prezesa GKM-u Grudziądz w sprawie Miśkowiaka!

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy transfer Jakuba Miśkowiaka do Stali Gorzów jest dobrym ruchem władz klubu?