urodziny gorzowa

i

Autor: kb

IMPREZY

Będzie impreza-niespodzianka, gorzowski magistrat zaprasza na urodziny

2023-04-11 13:55

Z okazji 766. urodzin miasta zaplanowano biesiadę! Będą też gwiazdy polskiej muzyki, w tym te pochodzące z Gorzowa. Początek w sobotę, 1. lipca. Od godziny 19:00 w dawnej lokalizacji Wartowni zaprezentuje się Dziubek Band z gośćmi, takimi jak Liroy, czy Kuba Badach.

Z kolei w niedzielę, 2 lipca, na scenie zaprezentuje się mocny gorzowski skład. Od godziny 18:00 grać będzie Gorzowska Orkiestra Dęta w towarzystwie chociażby Króla, Raminiaka, czy Prońko.

Co na koniec? 

Po tym koncercie, bardzo wyjątkowym, Błażej Król będzie miał swój solowy występ. Później o 20:30 zaczyna się koncert Dawida Kwiatkowskiego, który o 22 zakończy nasze obchody urodzin miasta - powiedział Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Będą urodziny, będzie też tort. Ten dla mieszkańców ma się pojawić 1. lipca. Atmosfera ma być piknikowa, będzie można przyjść ze swoimi smakołykami, ale na miejscu będzie też strefa gastro.

Do siedzenia nie tylko koce piknikowe, rozstawionych ma zostać kilkaset ławostołów, a dla chcących poruszać nóżkę w nocy z 1 na 2 będzie dyskoteka.

Arcytrudny QUIZ dla fanów Igrzysk Śmierci! Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza imię "Katniss"?