Bartosz Zmarzlik

i

Autor: facebook.com | Bartosz Zmarzlik #95 Bartosz Zmarzlik

To już oficjalne

Bartek Zmarzlik odchodzi z Gorzowa!!! Klub potwierdza, kontraktu na kolejny sezon nie będzie

2022-07-25 17:48

W poniedziałek kilkanaście minut po godzinie 17.00 do gorzowskich mediów dotarło oświadczenie Waldemara Sadowskiego, prezesa Stali. Aby uciąć wszelkie spekulacje poinformował on, że Mistrz Świata, wychowanek klubu nie przedłuży w Gorzowie kontraktu na kolejny sezon.

Media o przyszłości Bartka Zmarzlika rozpisywały się już od kilku tygodni. Wielu ekspertów twierdziło, że odejście Zmarzlika z Gorzowa jest już właściwie przesądzone. Wychowanek Stali, od początku kariery związany z gorzowskim klubem ma zasilić ekipę Motoru Lublin.

Stal postanowiła oficjalnie odnieść się do tych informacji. W oświadczeniu czytamy "Wszyscy kibice i sponsorzy zasługują na pełną informację dotyczącą przyszłości naszych zawodników. Dla środowiska sportowego transferowe sagi Lewandowskiego czy Zmarzlika są elementem budowania niepotrzebnych napięć, niedomówień, często kłamstw."

Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Zmarzlik

Prezes Sadowski przypomina, że prezesem został miesiąc temu w bardzo trudnych okolicznościach ( chodzi o aresztowanie Marka Grzyba, byłego prezesa).

- Niestety niektóre decyzje - czytamy w oświadczeniu - na które nie miałem wpływu, zapadły zdecydowanie wcześniej, tak jak przemyślenia i decyzja Bartosza Zmarzlika na temat swojej przyszłości nie związanej już ze Stalą Gorzów. Mimo usilnych moich prób i prób wielu przychylnych osób, podjętych wcześniej decyzji Naszego Kapitana nie udało się zmienić.

Martin Vaculik

i

Autor: www.stalgorzow.pl Martin Vaculik.

Przypomnijmy: Stal przedłużyła kontrakty z pozostałymi liderami. W Gorzowie na kolejny sezon zostają Vaculik, Thomsen oraz Woźnaik. Ważne kontrakty mają zawodnicy młodzieżowi i juniorzy.

Bartek Zmarzlik to ikona Stali i Gorzowa. Jest główną postacią filmu reklamowego miasta. Jak jego decyzje przyjmą kibice. Do tematu będziemy wracać.

QUIZ PRL: Kultowe przedmioty PRL-u. O to ludzie zabijali się w kolejkach [CZĘŚĆ 3]

Pytanie 1 z 10
W latach 70. pod sklepami RTV AGD stało się w długich ogonkach np. po: