Gorzów: MCK

i

Autor: SG Festiwal odbędzie się w sali widowiskowej MCK.

Bamberka w Gorzowie, czyli cztery monodramy w MCK

2020-10-08 19:40

Coś dla miłośników teatru jednego aktora. W Piątek rusza Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form, czyli Bamberka. Na scenie w MCK widzowie zobaczą 4 spektakle, przygotowane przez artystów z Poznania, Katowic, Olsztyna i Lublina.

Bamberka w Gorzowie. W piątek (9.10) rozpocznie się Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form. To już 12 edycja imprezy. Przez dwa dni widzowie zobaczą cztery spektakle. Do Gorzowa przyjadą artyści z Poznania, Katowic, Olsztyna i Lublina.

W piątek festiwal rozpocznie monodram “Więcej grzechów nie pamiętam…”. To opowieść o relacjach matki i córki. O 20.30 na scenie pojawi się Marta Andrzejczyk w “Letnim Małżeństwie”. Drugi dzień festiwalu to kolejne monodramy. W sobotę o godz. 18.00 widzowie zobaczą „Roberta”, czyli historię o pożądaniu i wstręcie, seksie i samotności w erze mediów społecznościowych. Festiwal zakończy spektakl “Od przodu i od tyłu” opowiadający o XVIII-wiecznej Polsce w przededniu jej upadku.

Bamberka startuje w piątkowy wieczór o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Bilety na festiwal można nabyć na portalu abilet.pl.​ Szczegóły na stronie MCK-u.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?