gorzów azorki 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki

Azorki, stand-up i warsztaty w gorzowskiej Wartowni. Przyjdź, weź udział!

2021-08-27 18:15

W niedzielę (29.08) kontenerowe miasteczko przy Wale Okrężnym otwarte ostatni raz. Spotkania są bezpłatne. Tym razem będzie można pomóc psom ze schroniska, dowiedzieć się jak schudnąć oraz pośmiać się z satyrycznych historii.

Od rana zajęcia w przyjemnych okolicznościach przyrody. Można się wybrać na wspólną jogę nawet całą rodziną. Rozciąganie na świeżym powietrzu. Zabrać trzeba maty i wygodny strój. Początek o godz. 10. Chętni spotkaj się także z dietetykami i skorzystaj z darmowej analizy składu ciała. Profesjonalne badanie oraz wykład jak smacznie i z rozsądkiem zabrać się za odchudzanie. Warsztaty ruszą o godz. 12.30.

gorzów wartownia joga1

i

Autor: faccebook.com/wartowniagw Wspólna joga nad Wartą.

Popołudnie z pupilami i śmiechem. Pojawią się wolontariusze z gorzowskiego schroniska a wraz z nimi psy. Przygotowano licytacje, w których do zdobycia vouchery na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, usługi graficzne, karnety fitness, usługi dla zwierząt, sporty wodne. Do tego domowe wypieki i "cegiełki schroniskowe". Zebrane datki pójdą na opiekę czworonogów. Akcja od godz. 16.

gorzów wartownia standup

i

Autor: faccebook.com/wartowniagw Serialowy Osa w Gorzowie.

Gościem Wartowni będzie Maciej Wilewski, aktor, który sam mawia o sobie: "przez ostatnie 20 lat zagrałem w prawie każdej telenoweli, jednak moje nazwisko nadal nikomu nic nie mówi". Fani kojarzą go głównie z roli Osy z serialu Plebania. Od jakiegoś czasu zajmuje się również stand-upem, gdzie opowiada o sobie, o kompleksach, miłości, dwoistości ludzkiej psychiki. Początek o godz. 18.

Wieczór muzycznie zakończy Zofja, Beniamin i Niedźwiedź. Wartowania, przypomnijmy, przez całe wakacje uatrakcyjniała mieszkańcom czas wolny. Odbyły się liczne koncerty znanych DJ'ów oraz mnóstwo warsztatów. Czy miasteczko wróci za rok?

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?