arena gorzów

Arena Gorzów oficjalnie zainaugurowana. Jak wyglądało otwarcie?

2024-01-07 10:19

Chwilę po godzinie 17:00 rozpoczęło się huczne i zarazem dwudniowe otwarcie Areny Gorzów. Na początek były atrakcje w zimowym miasteczku, a także gotowanie barszczu. Później miały miejsce kolejne atrakcje. Byliśmy na tym wydarzeniu i mamy dla was mnóstwo zdjęć. Sprawdźcie!

Gorzowianie tłumnie wybrali się pod nowo wybudowaną Arenę Gorzów. Wejściówki na otwarcie obiektu rozeszły się w mgnieniu oka. Uroczystości inaugurujące oglądało na własne oczy kilka tysięcy osób, a pierwsi mieszkańcy byli już pod halą o 14:00! Co warte podkreślenia, na trybunach hala była wypełniona jedynie w 70-80%, a dodajmy, że wszystkie bilety znalazły swoich właścicieli.

To jest prawdziwe show! - powiedziała nam jedna z gorzowianek, pani Beata. - Mam nadzieję, że ta hala przyciągnie polskie gwiazdy i nie tylko. Gorzów potrzebuje dużych imprez. Arena jest przepiękna – dodaje.

Oczywiście największa część gorzowian czekała na wieczorne koncerty. Najpierw od ok. 18:20 grała Martyna Cyrko, by od 19:00 zagrał C-Bool. Oprócz gwiazd swoje show świetlne miał także Cyrk Juremix i Ocelot Foundation przy akompaniamencie gorzowskiego zespołu Zalewski Band.

Byliście na pierwszym dniu otwarcia? Jak wam się podobało? Dajcie nam znać w komentarzu!

Hala Targowa w Bydgoszczy oficjalnie otwarta
Sonda
Byłeś/aś w Arenie Gorzów?