Anna Nowak-Ibisz

i

Autor: AKPA

Anna Nowak-Ibisz zachwyca figurą i zdradza patent na smukłą sylwetkę. "Pani Gadżet" zrezygnowała z kilku produktów

2023-11-07 10:55

Mimo, że ma już 57 lat to wciąż może się pochwalić szczupłą i zgrabną figurą. Anna Nowak-Ibisz, znana m.in. z programu "Pani Gadżet" przyznaje, że wystarczyło wyeliminowanie kilku produktów z diety, aby utrzymać zdrowe i smukłe ciało. Teraz swoim patentem dzieli się z internautami.

Anna Nowak-Ibisz to znana postać w polskim show biznesie. To aktorka, prezenterka telewizyjna i była żona Krzysztofa Ibisza. Przez ponad 18 lat grała w niemieckim serialu Lindenstraße, a w latach 2011-2023 była prowadzącą programu "Pani Gadżet" emitowanego przez stację TVN Style.

Przez cały czas swojej kariery Anna Nowak-Ibisz mogła się też pochwalić rewelacyjną figurą! Mimo upływu lat aktorka wciąż pozostaje szczupła, nosi dopasowane ubrania podkreślające jej figurę i na pewno nie wygląda jak kobieta przed "sześćdziesiątką". Jak to możliwe?

Anna Nowak-Ibisz zdradza sekret smukłej sylwetki. "Wyeliminowałam to z diety"

Jak się okazuje celebrytka od lat zmaga się z syndromem jelita drażliwego, a to wymusza na niej pewne kulinarne ograniczenia.

Aktorka musiała całkowicie wyeliminować ze swojej diety cukier. Oprócz tego zrezygnowała też z nabiału, przetworzonej żywności i zboża. Jak sama przyznaje: taka dieta pomaga i oczyszcza.

To oczywiście nie wszystko, bo oprócz diety niezwykle ważny jest ruch, o którym Anna Nowak-Ibisz nie zapomina. Aktorka lubi długie spacery po lesie, które nie tylko pozytywnie wpływają na zdrowie, ale pozwalają też uspokoić i zrelaksować umysł.

Dawid Kwiatkowski kiedyś i dziś

Sonda
Odchudzałeś/aś się kiedyś?
W formie 24: 5 błędów spowalniających odchudzanie