GWIAZDY

Gwiazdy. Jak wyglądał kiedyś Maciej Musiał? Co za zdjęcia, szok!

2024-03-06 8:44

Pamiętasz tę reklamę soku Cappy z 2003 roku? Wtedy właśnie jeden z dzisiejszych najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia zadebiutował na ekranie. To niewiarygodne, jak bardzo się od tego czasu zmienił!

Nie ma wątpliwości, że wiele popularnych dzisiaj gwiazd rozpoczynało swoją karierę w polskim show-biznesie poprzez różnorodne reklamy. Przykładem może być Barbara Kurdej-Szatan, która po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w reklamie marki Play, grając sympatyczną ekspedientkę.

Po pewnym czasie otworzyły się dla niej drzwi do wielkiej kariery, a aktorka zaczęła pojawiać się nie tylko w kultowym serialu "M jak miłość", ale także w filmach takich jak "Swingersi", "Porady na zdrady" czy "Wkręceni 2". Okazało się, że to nie tylko ona zaczynała swoją drogę do sławy w ten sposób.

Wielu aktorów rozpoczynało swoją wielką karierę już w dzieciństwie, pojawiając się po raz pierwszy w reklamach lub programach rozrywkowych. Chociaż dziś wielu ludzi nie pamięta, że ich start wyglądał właśnie tak, nie da się ukryć, że te występy były trampoliną do sławy.

Dobrym przykładem jest reklama soków Cappy, w której debiutował jeden z najpopularniejszych dzisiaj aktorów młodego pokolenia. Gwiazdor miał wówczas osiem lat i wcielił się w postać synka, który podpowiada swojemu tacie, jak odzyskać siłę i energię do pracy. Oczywiście, rozwiązaniem było reklamowane pomarańczowe soki.

Najpopularniejsi aktorzy w polskich serialach. Rozpoznasz ich po zdjęciach?

Mowa tu oczywiście o Macieju Musiale. Choć wielu było przekonanych, że popularny aktor zaczynał swoją karierę w kultowym serialu "Rodzinka.pl", okazało się, że zadebiutował o wiele wcześniej.

Dziś Maciej Musiał to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim świecie aktorskim. Mogliśmy go podziwiać w hicie Netflixa "Wiedźmin" czy królującej obecnie w kinach ekranizacji "Chłopów".

M jak miłość. Kryzys u Rogowskich! Artur postawi się Marysi, ale będzie musiał dokonać wyboru
Sonda
Lubicie Macieja Musiała?