Akcja choinki dla alpak pod Gorzowem

i

Autor: facebook.com/innekogorzow

akcja

Akcja "Choinki dla Alpak" znów zakończona sukcesem! Zwierzęta mają teraz rarytasy

2024-01-18 12:15

13 stycznia w Gorzowie miała miejsce akcja "Choinka dla Alpaki" w trzech lokalizacjach w mieście. Gorzowianie chętnie oddali swoje świąteczne choinki, które trafiły w ręce Inneko. Ci natomiast przeznaczyli je dla Alpak, które teraz mają pożywienie.

To dla nich najlepszy smakołyk. Coś jak kotlet schabowy dla przeciętnego Polaka. Gorzowianie po raz kolejny zjednoczyli się ze zwięrzetami i podarowali świąteczne choinki właśnie Alpakom.

W ubiegłym roku akcja została zakończona sukcesem i nie inaczej było teraz. Inneko w trzech lokalizacjach w Gorzowie odbierało choinki, które transportowały do Alpak.

Pogoda, co prawda szczególnie przychylną nie była, ale jak zwykle mieszkańcy nie zawiedli!! Dzięki Wam Kochani mamy motywację do działania i poczucie, że nasze akcje mają sens. Chłopaki z Alpaki to tu oraz zespół INNEKO. Pięknie dziękują za tak ogromny odzew na choinkową mobilizację! Zebraliśmy około 200 drzewek ciętych oraz 10 w donicach, które zostaną posadzone w gospodarstwie. BRAWO WY! - poinformowało Inneko Gorzów na facebooku.

Przygoda z Alpaką pomysłem na Dzień Dziecka