warta gorzów 2012

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Akademia Piłkarska Warty Gorzów inwestuje w przyszłość. Rośnie kolejny rocznik

2022-09-13 15:05

Zaczynali w ośmiu, jest ich 34. Roczniki 2011 i 12 prowadzone w Akademii Piłkarskiej Warty Gorzów przez trenera Dawida Zelka rosną w siłę. Młodzi bordowo-granatowi mają ambitne plany.

W marcu na Warta Arena przy Żwirowej ma się odbyć kolejny, trzeci już turniej z udziałem drużyn z różnych województw. Ostatni, który miał miejsce tydzień temu [03-04.09] przyciągnął zespoły ze Szczecina, Zielonej Góry i Wielkopolski. Nie wynik był najważniejszy - mówi Zelek:

7 FAKTÓW O MUNDIALU W KATARZE | ESKA XD - Radio Eska #57

Postawiliśmy tutaj zdecydowanie na to, żeby wszyscy chłopcy zagrali bardzo dużo minut, bo wychodziło po 200 minut na dzień, na każdy zespół. W tym wieku to jest najważniejsze. Nie prowadziliśmy żadnej klasyfikacji końcowej, nie było żadnych tabeli i nie było żadnych wyróżnień.

I jak dodaje - wciąż nie jest za późno, żeby do jego grupy dołączyć. Nie brakuje zawodników, którzy dopiero u niego przygodę z piłką zaczynają.

Zaletą jest też stabilizacja, Zelek ma towarzyszyć w rozwoju młodym piłkarzom aż do wieku seniorskiego. Ułatwienia mają uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 21. Do tematu będziemy wracać.

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2000.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym tak naprawdę chciał zajmować się Bolec, bohater filmu “Chłopaki nie płaczą” (2000)?