gorzów przedszkola po naborze 1

i

Autor: Fragles archiwum Przedszkole przy Maczka jednym z najbardziej obleganych.

Zakończono nabór do przedszkoli w Gorzowie

950 trzylatków zapisano do gorzowskich przedszkoli. Są jeszcze wolne miejsca!

2023-03-17 15:02

Zakończył się [środa, 15.03] elektroniczny nabór, który trwał dwa tygodnie. Gorzowscy urzędnicy przygotowali ponad tysiąc miejsc. Jak zapewniali żaden maluch nie zostanie bez opieki. Teraz rodzice muszą dopełnić formalności. Jakie?

Zapisywani był mali gorzowianie, ale także dzieci uchodźców z Ukrainy, których w Gorzowie jest całkiem sporo. Tradycyjnie najbardziej oblegane były przedszkola: nr 20 przy Walczaka, 17 przy Maczka, 4 przy Kobylogórskiej i 3 przy Słonecznej. Urzędnicy przypominają, że sama rejestracja nie wystarczy. Co trzeba zrobić?

- Sama elektroniczna rejestracja to jeszcze nie koniec. Rodzic musi ten wniosek wydrukować, w odpowiednim miejscu podpisać i zanieść go do przedszkola, które wybrał jako pierwsze. W sumie można było zazanczyć trzy placówki - wyjaśnia Beata Wachowiak z Wydziału Edukacji UM.

gorzów przedszkola po naborze 2

i

Autor: materiały UM Gorzów/ archiwum Miejsc dla dzieci w przedszkolach nie zabraknie.

3 kwietnia wywieszone zostaną listy dzieci zakwalifikowanych. Potem rodzice będą mieli czas na potwierdzenie woli. Na 13 kwietnia zaplanowano publikację nazwisk maluchów przyjętych do przedszkoli. W razie jakichkolwiek wątpliwości, rodzice mogą kontaktować się z Wydziałem Edukacji gorzowskiego ratusza.

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids

Którą porą roku jesteś? Rozwiąż QUIZ i się przekonaj!

Pytanie 1 z 10
Gdzie widzisz się za 10 lat?