BAR MLECZNY

34 złote za obiad w barze mlecznym w Gorzowie?! Mieszkańcy są w szoku!

2023-07-29 13:46

17 lipca w Gorzowie otworzył się bar mleczny "Kurka" przy ul. Łokietka 31. Pracują tam byłe pracownice popularnej wcześniej "Agaty". Zainteresowanie nowym miejscem jest duże. W sieci nie brakuje opinii na temat samego lokalu. Głównie rozchodzi się o ceny, które... nie przypadły do gustu mieszkańcom.

34 złote za obiad w barze mlecznym w Gorzowie. Mieszkańcy komentują wysokie ceny!

W poniedziałek (17 lipca) jako pierwsi byliśmy na otwarciu baru mlecznego "Kurka" w Gorzowie. Na obiad zamówiliśmy jedną z droższych pozycji, a mianowicie schabowego z ziemniakami, sosem pieczarkowym i surówką. Do tego domowej roboty kompot. Za całość zapłaciliśmy 34 złote. Czy to dużo jak na obecne, restauracyjne standardy? Raczej nie, choć mieszkańcy twierdzą, że jak na bar mleczny, to cena jest bardzo wysoka.

Mieszkańcy komentują wysokie ceny w barze mlecznym w Gorzowie

- Kurcze drogo trochę jak na bar mleczny który powinien być na kieszeń niemalże każdego - komentuje pani Agnieszka. - Jak na bar mleczny to dość dużo - twierdzi pani Sara. - Byłam nie dawno w Świnoujściu (sezon) i za obiad w bistro zapłaciłam 29 zł. Zupa podawana w wazie, drugie danie porcja dość pokaźna i kompot. Także cena 35 zł mnie nie zachęca - napisała z kolei pani Grażyna.

Podobnych opinii jest dużo więcej. Warto jednak dodać, że za ceną idzie także jakość, bo nasz zamówiony obiad był po prostu przepyszny. Trzymamy kciuki za nowy lokal w Gorzowie!

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Czy odwiedzisz bar mleczny "Kurka" w Gorzowie?