BAR MLECZNY

Bar mleczny "Kurka" w Gorzowie już otwarty! Czy jest smacznie? Jak tam dojechać?

2023-07-17 13:47

17 lipca o godzinie 11:00 otworzył się Bar Mleczny "Kurka" przy ul. Łokietka 31 w Gorzowie. Jest to lokalizacja otwarta między innymi przez byłe pracownice popularnej "Agaty". Jak lokal wygląda w środku i przede wszystkim: czy jest smacznie? Sprawdziliśmy to!

O zamieszaniu wokół baru mlecznego "Agata" napisano i powiedziano już tak wiele, że nie będziemy tego po raz kolejny przytaczać. Jednak warto nadmienić jeden, bardzo ważny szczegół. Pracownice właśnie z tego lokalu postanowiły otworzyć z innym właścicielem kolejny bar mleczny. I tak właśnie powstał lokal "Kurka" przy ulicy Łokietka 31. Zdjęcia ze środka baru możecie obejrzeć w naszej galerii!

Bar Mleczny "Kurka" w Gorzowie. Poczuliśmy się jak w domu!

Właściciele oraz pracownicy zadbali o naprawdę każdy szczegół. Wiadomo, jeszcze kilka dni potrzeba, by doprowadzić wszystko do perfekcji, ale już teraz można czuć się jak u mamy w domu. Już tuż po wejściu do lokalu tak było!

Bar Mleczny "Kurka" w Gorzowie. Czy było smacznie?

Po wejściu i rozglądnięciu się po sali, zamówiliśmy chyba najbardziej standardowy obiad, czyli ziemniaki, schabowy i surówka. Do tego sos pieczarkowy i kompot. Cena? 34 złote za całość, ale jak zerkniecie na zdjęcie w galerii tego dania, to uwierzcie, że ciężko było to zjeść! Porcje są ogromne i jakość na najwyższym poziomie. Wszystko nam smakowało i naprawdę czuliśmy się jak u mamy na obiedzie.

W tej chwili Bar Mleczny "Kurka" oferuje tylko jedzenie na miejscu, czyli płacicie jecie na miejscu lub bierzecie na wynos. Dostawy mają zostać uruchomione w najbliższym czasie i w określonych godzinach. Wkrótce ma zostać także otwarty ogródek. W lokalu póki co można płacić tylko gotówką, ale płatność kartą w najbliższym czasie też zostanie uruchomiona.

Zamówienia z odbiorem osobistym można składać pod numerem telefonu: 511-966-007.

Bar Mleczny "Kurka" - lokalizacja. Jak tam dojechać?

Lokal znajduje się w miejscu dawnego "MexiGrill" przy ul. Łokietka 31 w Gorzowie. Jest to niemal tuż obok kawiarni "Śnieżka" przy ul. Chrobrego. Na zdjęciach z pewnością rozpoznacie, gdzie konkretnie znajduje się bar mleczny.

Rabarbar - jakie ma właściwości? Dlaczego warto jeść rabarbar?
Sonda
Czy odwiedzisz bar mleczny "Kurka" w Gorzowie?