Miasto Gorzów, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva.com

GASTRONOMIA

Byłe pracownice kultowego baru mlecznego w Gorzowie wkrótce otworzą swój lokal. Nazwa już jest!

2023-07-14 9:55

Wracamy do historii baru mlecznego "Agata". Na początku kwietnia pracownice ów lokalu przestały pracować, bo znów nie dostawały wynagrodzenia na czas. Później zapowiedziały otwarcie własnego baru mlecznego i to się właśnie dzieje.

Tematem Baru "Agata" w Gorzowie żyli mieszkańcy od momentu wyemitowania odcinka "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler. Już wtedy restauratorka zauważyła problem z wypłaceniem pieniędzy dla pracowników. Wydawało się wówczas, że wszystko wróciło do normy. Jak się okazało, tylko na chwilę. Potem było coraz gorzej, aż na końcu wszystkie pracownice dały sobie spokój i po czasie chcą otworzyć coś swojego.

Nowy bar mleczny w Gorzowie. Znamy nazwę!

Kobiety mają pełne poparcie całego Gorzowa. Mieszkańcy już nie mogą się doczekać otwarcia baru mlecznego "Kurka". Tak właśnie będzie brzmiała nazwa tej lokalizacji.

Powstała już strona baru w mediach społecznościowych, gdzie będą przekazywane wszystkie informacje. Właściciele lokalu jeszcze nie podają żadnych szczegółów, ale można się spodziewać, że otwarcie będzie z przytupem!

- Pasja ,miłość do gotowania pchnęła nas do stworzenia miejsca gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - napisano w opisie strony.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Czy jesteś zaskoczony/a zamknięciem baru mlecznego "Kurka" w Gorzowie?