gorzów holowanie straż 1

i

Autor: Fragles/ archiwum Komunikaty były wystawione kilka dni przed akcją.

220 zholowanych aut z gorzowskich ulic. Wspólna akcja dała efekt!

2021-12-02 16:54

Taki skutek dały działania strażników miejskich, którzy wspomagali firmę Inneko w sprzątaniu miasta. Samochody, które nie zostały przestawione na czas prac, a o tym wcześniej informowały znaki, były odholowywane.

Ulice w Gorzowie czyszczone były przez sześć miesięcy i prace zakończyły się na początku listopada. Kierowcy nie zauważali ogłoszeń o nieparkowaniu w danym miejscu albo nie wierzyli, że mogą ich spotkać przykre konsekwencje. W centrum Gorzowa w sumie odholowano kilkaset aut.

- Zostało usuniętych 220 aut, w 50 przypadkach odstąpiono od usuwania tych pojazdów. Pozornie są to duże liczby, ale jakby policzyć na okres sprzątania od maja do października- wcale nie jest to sporo. Natomiast jeszcze jest dużo osób, które nie mają nawyku do stosowania się do znaków drogowych - wyjaśnia Andrzej Jasiński, komendant Straży Miejskiej w Gorzowie.

gorzów holowanie straż 2

i

Autor: Fragles/ archiwum Sprzątnie odbywała się m.in na 30 Stycznia czy Dąbrowskiego.

Tych kierowców czekała słona kara- koszt holowania to 440 złotych i za każdy dzień na parkingu 44 złote. Jeszcze pojedyncze sztuki nie zostały odebrane.

Pracownicy Inneko mogą jeszcze doraźnie sprzątać gorzowskie ulice, więc kierowcy zwracajcie uwagę na znaki i komunikaty.

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]

Kinowe Uniwersum Marvela - sprawdź jak dużo pamiętasz z filmów

Pytanie 1 z 9
W którym filmie MCU pojawił się Spider-Man?
Spider-Man. Bez drogi do domu - wszystko co wiadomo o filmie. Czego możemy się spodziewać w kinie?